Huawei Ascend D2 LCD displej + dotykové sklo

72.00 30.00

Dostupné u nášho dodávateľa

Huawei Ascend D2 LCD display + dotyková plocha s digitizerom

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 100012 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Huawei Ascend D2 LCD displej + dotykové sklo

Huawei Ascend D2 je skutočným prekvapením, ktoré vytrháva spoločnosť Huawei z predstáv o tom, že sú v jeho portfóliu iba lacné zariadenia nízkej triedy pre nenáročných používateľov. Huawei Ascend D2 je totiž špička s výbavou, s ktorou sa nestratí medzi vysokou konkurenciou v kategórii high – end. Ponúka výkonný štvorjadrový procesor, až 2GB RAM, extra silnú batériu, 13Mpx fotoaparát a úchvatný Super Retina lcd display o veľkosti 5“. Aj napriek tomu, že tento model vyšiel pred 4 rokmi, ide stále o telefón, ktorý ponúka technológie dneška.

To je však pre neho obťažne od momentu, kedy jeho LCD display s dotykovým sklom vypovedajú službu a model  Huawei Ascend D2 sa stáva prakticky nefunkčným. Vy zaručene nemusíte prísť o svoju vlajkovú loď, ktorá Vás spoľahlivo sprevádza počas bežných dní. Stačí, že si objednáte tento nový a kvalitný LCD displejdotykovým sklom, ktorý vyrieši razom všetky problémy.

Vďaka tomu, že tento Huawei Ascend D2 LCD displej dodávame s už predom nalepeným dotykovým sklom, sa jeho výmena stáva skutočne jednoduchá a vy za ňu nemusíte utrácať ani cent na viac. Stačí, ak ste trošku zručný a predtým, než sa do toho pustíte si pozriete toto video, ktoré celý postup výmeny popisuje a ukazuje.

Huawei Ascend D2 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko na Huawei Ascend D2
  • Huawei Ascend D2 dotykový displej
  • Huawei Ascend D2 dotykové sklo
  • dotyková plocha Huawei Ascend D2

Na daný servisný diel pre Huawei Ascend D2 poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že si na výmenu vlastnými silami netrúfate z akýchkoľvek dôvodov Vás prosíme, aby ste sa radšej obrátili na profesionálov, pretože za neodbornú manipuláciu s našim LCD displejomdotykovým sklom neručíme.

Skôr než sa nazdáte bude Váš Huawei Ascend D2 znovu v plnej forme, ktorou sa Vám odmení ešte dlhými rokmi služby.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Huawei, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.