Lenovo A560 LCD displej + dotykové sklo

45.00 25.00

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom pre mobilný telefón Lenovo A560. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Lenovo A560

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 145006 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Lenovo A560 LCD displej + dotykové sklo

Štvorjadrový Qualcomm Snapdragon 200, 512MB RAM, Android 4.3 a veľký 5“ LCD displej charakterizujú cenovo dostupný Lenovo A560. Ten Vám vo Vašom živote uľahčí naozaj mnoho. Či už sa jedná o starosti ohľadne kontaktu s Vašimi blízkymi, prístup na internet alebo hranie hier, stane sa tento smartfón Vašim obľúbencom.

Lenovo A560 LCD displej + dotykové sklo za najlepšiu cenu!

Stačí však chvíľka nepozornosti, počas ktorej Váš telefón dostáva tvrdú ranu. Tá má za následok to, že Váš Lenovo LCD displej je rozbitý, pričom sa celý smartfón stáva nepoužiteľný. Nemusíte si robiť starosti s tým, že oprava bude stáť hromadu peňazí. Práve naopak, len u nás totiž nájdete originálny, kvalitný, servisný diel v podobe nového LCD displeja s dotykovou plochou.

Ak ste učinili to jediné, správne rozhodnutie, ktoré spočíva v objednávke vedzte, že ďalšou dobrou správou je možnosť výmeny tohto displeja vlastnými silami. To všetko vďaka tomu, že tento nový LCD displej v sebe spája aj profesionálne nalepenú dotykovú plochu, čo zaručuje jednoduchú výmenu. K nej Vám pomôže aj nasledujúce video. Ak si však po jeho pozretí na výmenu sami netrúfate, odporúčame Vám využiť služby profesionálov.

Lenovo A560 môžete nájsť pod názvami :

  • Lenovo A560 displej
  • LCD Lenovo A560
  • Lenovo A560 LCD Displej
  • Lenovo A560 Dotykové sklo
  • Dotyková plocha Lenovo A560

Pre daný servisný diel pre Lenovo A560 poskytujeme záruku 2 roky. Za neodbornú manipuláciu s našim servisným dielom neručíme. Stačí, ak si tento servisný diel objednáte už dnes a čo skoro sa budete tešiť z vynoveného a plne funkčného smartfónu. Pohľad na Vaše Lenovo A560 už viac nemusí bolieť.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.