Samsung Omnia 2 LCD displej

21.00

Dostupné u nášho dodávateľa

Samsung Omnia 2 LCD display

Katalógové číslo: 56946 Kategórie: , Značky: ,

Popis

Pokazil sa vám  alebo do značnej miery poškodil LCD displej na Samsung Omnia 2? Nech sa páči, ponúkame vám jednoduché riešenie za veľmi prijateľnú cenu! Je ním tento LCD displej na váš mobilný telefón Samsung Omnia 2 . Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  •  Samsung Omnia 2
  • Samsung l8000

Tento LCD displej je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne Samsung Omnia 2 . Ide o kvalitný LCD displej, ktorý vám pomôže vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko do vrecka. Za veľmi prijateľnú cenu môžete mať svoj mobilný telefón Samsung Omnia 2 v takom stave ako predtým !

LCD DISPLEJ Samsung Omnia 2   ZA NAJLEPŠIU CENU.

Musíme vás varovať, že výmena samotného Lcd displaya Nokia 2700C je oveľa technicky náročnejšia ako výmena celého zlepeného kompletu displej+dotykové sklo, ktoré samozrejme máme v predaji TU.

Berte na vedomie, že k LCD budete musieť odborne prilepiť dotykové sklo.

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou displeja na Samsung Omnia 2, odporúčame vám pozrieť si toto video,  na ktorom nájdete presný návod ako postupovať pri výmene. Uskutočnenie výmeny je však na vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

Na daný servisný diel pre Samsung Omnia 2 poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Samsung Omnia 2 , neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Čierna