Doprava –  Lacnydisplej.sk

Snažíme sa držať skladom čo najviac modelov (displeje, LCD nahradny displej dopravaautonabíjačky, súčasti a ostatné) a tak objednávky prijaté v pracovný deň do 14tej hodiny sú okamžite expedované a tovar je doručený nasledujúci pracovný deň poštou . Avšak v prípade nepredvítateľných okolností radšej garantujeme doručenie do 48 hodín v rámci pracovných dní. V prípade že objednaný tovar nie je skladom, sa doba doručenia predlžuje podľa aktuálnej dostupnosti tovaru.

Tovar zasielame Slovenskou poštou na dobierku príp. kuriérom na dobierku podľa toho, ktorý druh dopravy si zvolíte. Za tovar (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) platíte až pri preberaní zásielky. V deň odoslania zásielky Vám bude zaslaný e-mail s predpokladaným doručením a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nazastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zasielky na pošte. Ak Vás kuriérska služba nezastihne v deň doručenia na vami uvedenej adrese , telefonicky sa s Vami spojí a dohodne si náradný čas doručenia a miesto.

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 3,00 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 3 €.

Príplatok za dobierku je v sumu 1,2 €

Osobný odber je možný na adrese Displej s.r.o. Robotnícka 316, Považská Bystrica v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorenie doručenia, alebo stratu zásielky spôsobenú doručovateľom!