logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Doprava 2018-05-22T21:29:33+00:00

Doprava –  Lacnydisplej.sk

Snažíme sa držať skladom čo najviac modelov (displeje, LCD nahradny displej dopravaautonabíjačky, súčasti a ostatné) a tak objednávky prijaté v pracovný deň do 16tej hodiny sú okamžite expedované a tovar je doručený nasledujúci pracovný deň poštou . Avšak v prípade nepredvítateľných okolností radšej garantujeme doručenie do 48 hodín v rámci pracovných dní. V prípade že objednaný tovar nie je skladom, sa doba doručenia predlžuje podľa aktuálnej dostupnosti tovaru.

Tovar zasielame Slovenskou poštou na dobierku príp. kuriérom na dobierku podľa toho, ktorý druh dopravy si zvolíte. Za tovar (displeje, autonabíjačky, súčasti a ostatné) platíte až pri preberaní zásielky. V deň odoslania zásielky Vám bude zaslaný e-mail s predpokladaným doručením a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nazastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zasielky na pošte. Ak Vás kuriérska službanezastihne v deň doručenia na vami uvedenej adrese , tel. sa s Vami spojí a dohodne si náradný čas doručenia a miesto.

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke je 3,00 €.

Cena za doručenie kuriérom GLS je účtovaná v sume 4 €.

Osobný odber je možný v Považskej Bystrici v pracovných dňoch od 9:00-16:00 alebo po dohode v inom čase prípadne v inom meste.

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorenie doručenia, alebo stratu zásielky spôsobenú doručovateľom!

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies