logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

HTC U11 1. časť

HTC U11 1. časť

Taiwanský výrobca HTC je už na trhu niekoľko rokov. Počas tohto obdobia si zažil svoje dni slávy, ale aj náhleho úpadku, počas ktorého na trhu svojimi zariadeniami veľmi nepotešil. No zdá sa, že by znova mohol zažiť svoje dni slávy, o ktoré sa úspešne snaží už od minulého roka zariadením HTC 10. Po tomto modely predstavil v tomto roku zariadenie HTC U11, ktorého kvality ho posúvajú na najvyššie priečky. Poďme si teda predstaviť toto zariadenie a zistiť, čo ho radí medzi tie najlepšie.

V krabičke tohto zariadenia vás privítajú USB C slúchadlá, redukcia z USB C na 3,5 mm audio jack, nabíjačka Quick Charge 3.0 a ako bonus handrička.

Pri pohľade na telefón zo všetkých strán zistíme, že predná strana s displejom je celkom obyčajná a nevýrazná, naopak pri pohľade na zadnú stranu si poviete, že výrobca sústredil všetku pozornosť na ňu. Zadná strana pripomína tekutinu. Je veľmi štýlová a naozaj originálna. Je zakrivená a preto pohodlná na držanie. Materiál z ktorého je zadná strana vyrobená však zadržiava odtlačky prstov, práve to bude pravdepodobne dôvod, pre ktorý výrobca umiestnil handričku medzi príslušenstvo zariadenia.

Prednú stranu pokrýva 2,5D sklo, ktoré poskytuje ochranu displeju. Obe strany sú zabezpečené sklom Gorilla Glass. Na prednej strane, pod displejom sa nachádza snímač odtlačkov prstov.

Absolútnou novinkou je funkcia Edge Sense, ktorú nemá k dispozícií žiadne iné zariadenie. Môžete ju využívať pri zapnutom aj vypnutom displeji. Ide o to, že stlačením zariadenia v ruke vyviniete tlak, ktorý snímajú senzory v spodnej časti zariadenia, a tak môžete spraviť napríklad screenshot alebo jednoducho spraviť fotografiu, zapnúť nahrávanie zvuku, či aktivovať WiFi Hotspot. Mobil tiež rozlišuje dlhé alebo krátke stlačenie.

Zariadenie ponúka procesor Snapdragon 835. RAM, ktorú máme k dispozícií má veľkosť 4GB. Interná pamäť zariadenia je 64GB. Užívateľ má k dispozícií viac než 54 GB a tú môže rozšíriť pomocou pamäťovej karty micro SD až do veľkosti 2TB.

By | 2018-07-06T15:21:02+00:00 júl 25th, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies