logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Xiaomi Mi 6 1. časť

Xiaomi Mi 6 1. časť

Kvalitný výkon, displej a ďalšie vymoženosti, ktoré ponúka zariadenie Mi6 od spoločnosti Xiaomi stále nie sú všetko. Spomeňme si ďalšie funkcie a výbavu tohto naozaj dobre vybaveného smartfónu, ktorý sa radí medzi top zariadenia, aj napriek tomu, že patrí medzi cenovo dostupnejšie.

Čo sa týka zvuku, toto zariadenie neposkytuje stereo reproduktory, no to pri prehrávaní hudby a videí vôbec nepostrehnete. Zvuk, ktorý nám reprodukuje toto zariadenie je kvalitný a hodný všetkej chváli. Pri tomto zariadení chýba 3,5 mm audio jack, no musíme si na USB C konektor pomaly zvykať, keďže je výrobcami smartfónov čoraz viac využívaný. Chýbajúci 3,5 mm jack nám výrobca kompenzuje redukciou, ktorú ak sa rozhodnete použiť vás určite nesklame.

V Mi 6 nájdete klasicky Galériu aj prehrávač hudby. Tie svojim výzorom nijakým spôsobom nevynikajú, no pri pohľade na displej aj napriek svojej jednoduchosti vyzerajú naozaj dobre. Výrobcovia tohto modelu v tomto prípade využili slogan „v jednoduchosti je krása.“ Ak sa vám to však nebude pozdávať, kedykoľvek môžete vymeniť tieto aplikácie za iné z Obchodu Play.

Operačný systém je klasicky Android, ktorý však ponúka nadstavbu MIUI. Už pri pohľade naň zistíte, že sa nejedná o klasické Android telefóny, ale skôr a obdobu vzhľadu Apple. Všetky ikony sú teda dostupné na ploche alebo v priečinkoch. Ak vám takéto usporiadanie ikon nevyhovuje, znova sa budete musieť poobzerať po nejakej alternatíve v Obchode Play.

Fotoaparát je duálny, 12+12 Mpix, dvoj násobný optický zoom, pri ktorom strata kvality nehrozí a tiež štvorosová stabilizácia. Nechýba ani natáčanie 4K videa a dobrý je aj HDR režim. Vrámci fotoaparátu zariadenie neponúka veľa nastavení, no nebude to pravdepodobne veľký problém. Fotky sú však veľmi kvalitné a napriek tomu, že cenovo tento mobil zaostáva za mnohými zariadeniami, fotkami sa im veľmi rovná.

Batéria má kapacitu 3350 mAh a bez problémov postačí k využívaniu aj počas dvoch dní a to sa myslí aktívnejšie využívanie, no to si už overíte sami. Jeden deň vám však zariadenie naozaj vydrží.

Sami teda vidíte, že toto zariadenie patrí medzi naozaj špičkové a pokiaľ hľadáte cenovo dostupnejší a naozaj kvalitný smartfón, Xiaomi Mi6 patrí k takýmto.

Xiaomi-mi-6-1-cast

By | 2018-07-06T10:21:49+00:00 júl 30th, 2017|Nezaradené|0 Komentárov

Zanechať komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Centrum súkromia Nastavenie Sukromia Ďalšie informácie o cookies