Zobrazených 1–12 z 288 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Xiaomi lcd displej

Xiaomi lcd displej

Fenomén mobilných telefónov XIAOMI postupne ovláda svet. Skvelý výkon a parametre tých najlepších mobilných telefónov za bezkonkurenčnú cenu, to je práve to, čo z týchto telefónov robí dokonalých spoločníkov na zábavu aj prácu.

Aj pri tom najlepšom telefóne je však tou najcitlivejšou súčiastkou práve veľký LCD displejdotykovou plochou. Porucha dotykového skla a prasknutý display patria medzi tie najčastejšie technické poruchy v každom servise. Ak ste so svojím poškodeným XIAOMI boli v autorizovanom servise určite vás ale zaskočila cifra, ktorá bola na kalkulácii opravy vášho telefónu. LCD displej určite nieje lacná súčiastka a servisy si na tieto náhradné diely veľmi radi pripočítavajú aj svoje vysoké marže nakoľko je to ich hlavný zisk. Vyhnite sa tomuto kroku a objednajte si LCD displej aj s dotykovým sklom z nášho eshopu a svoje rozhodnutie určite neoľutujete.

Pre mobilné telefóny XIAOMI máme na našom sklade množstvo LCD displejov, dotykových skiel a rovnako aj náhradných dielov kde sú tieto dve súčiastky už od samotnej výroby skombinované do jedného praktického a funkčného celku, ktoré sú vyrábané na mieru pre jednotlivé mobilné telefóny tak, aby sme vám zaručili stopercentnú kompatibilitu s vaším mobilným telefónom tak, aby váš  bol v rovnako skvelej kondícií ako tomu bolo v okamihu keď ste ho rozbalili a po prvý krát zapli.

Nenechajte sa obrať ani o jeden zo skvelých zážitkov z používania mobilných telefónov Xiaomi, či už v pracovnom ako aj v osobnom živote. Vďaka tomu akým spôsobom sa k výrobe telefónom postavil práve Xiaomi sa z vášho telefónu môže stať váš najlepší kolega a najvernejší priateľ zároveň

Nenechajte sa o toto všetko obrať a zaraďte sa medzi tisíce spokojných zákazníkov, ktorý sa spoľahli na kvalitu a dlhú životnosť práve našich náhradných dielov. Užívajte si svoj mobilný telefón Xiaomi aj naďalej v perfektnej kondícii.

Brutálny výkon, perfektný lcd displej, vytúningovaný vzhľad za pár korún? u Xiaomi určite áno. Len v roku 2013 predaných 18 miliónov zariadení hovorí za všetko. Na našej stránke lacnydisplej.sk nájdete diely ku všetkým vlajkovým lodiam Xiaomi mi3 , mi4, mi5, redmi, mi pad a ďalšie.