Zobrazených 1–12 z 416 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

dotykové sklo

Dnes nám naše životy značne spríjemňuje používanie smartfónov. Tie so sebou prinášajú mnohé výhody, ku ktorým sa dostávame pomocou vlastných prstov, ktoré sa ľahko preháňajú po dotykovom skle našich zariadení. Uponáhľaná a rýchla doba akou sme dnes svedkami spôsobuje, že sa denne stretávame aj s chvíľkami nepozornosti či neopatrnosti.

Práve takáto jediná chvíľka môže spôsobiť, že náš smartfón, ktorý nám značne spríjemňuje život dostane úder, ktorý zničí jeho dotykové sklo. Táto situácia určite nie je nič príjemné a verte, že ak Vám odzneje prvotná nervozita kvôli tejto neopatrnosti, tým to ešte zďaleka nekončí. Ak sa totiž rozhodnete Váš smartfón s rozbitým dotykovým sklom používať aj naďalej, znamená to pre Vás množstvo nepríjemností.

Tie je vidieť už na prvý pohľad, keď sa na Vašom dotykovom skle alebo lcd displeji rozprestiera nepekná prasklina, či pavučina, ktorá značne zamedzuje viditeľnosti a vy si tak naplno nemôžete vychutnať ani Vaše fotky, obrázky, videá či prehliadanie webu. Nielenže si tieto veci nemôžete vychutnať vizuálne, no ťažko sa k nim aj s rozbitou dotykovou plochou dopracujete. Váš smartfón si totiž s Vami robí čo chce, Vaše dotyky sú nepresné, chcete zvoliť fotoaparát a otvorí sa Vám telefónny zoznam, alebo v horšom prípade Vaše zariadenie vôbec nezareaguje. To všetko sú následky rozbitého dotykového skla, ktoré si žiada urgentnú výmenu.

Ak ste sa túto urgentnú výmenu rozhodli realizovať ste na správnom mieste. Nechajte sa totiž ponúknuť našim širokým sortimentom dotykových skiel a lcd displejov na zariadenia rôznych značiek a modelov. Garantujeme Vám, že len u nás si vyberiete presne to dotykové sklo, ktoré práve akútne potrebujete.

Okrem dobrej ceny, ktorú Vám vždy vieme ponúknuť Vás iste poteší aj to, že si toto dotykové sklo pri troche zručnosti zvládnete vymeniť aj sami. Pri tejto výmene Vám pomôžu priložené videá, ktoré obsahujú detailný postup, vyžadujúci sa pri výmene dotykového skla.

Tento postup nájdete pri každom z našich dotykových skiel, čiže sa nemusíte báť, že si práve to Vaše nebudete vedieť vymeniť. Nenechajte si viac otravovať život nepresnými dotykmi, nereagujúcim smartfónom a doprajte si chvíľu pokoja, spojenú s radosťou, akú ste mali predtým počas používania Vášho smartfónu. To všetko vďaka novému, kvalitnému a originálnemu dotykovému sklu, určenému presne pre Vás.