Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 9 24 36

Prestigio LCD displej a dotykové sklo

Prestigio lcd displej

Spoločnosť Prestigio pôsobí na medzinárodnej úrovni už viac ako 10 rokov a ponúka naozaj variabilný a široký sortiment elektroniky na domáce, vzdelávacie alebo na účely podnikania. Špecialitou tejto spoločnosti sú aj smartfóny a tablety, ktoré bežia pod operačným systémom Android či Windows Phone. Tieto smartfóny zaujmú rôznymi cenovými kategóriami, pričom si ich volia používatelia všetkých tried. Okrem špecifických funkcií sú devízou telefónov Prestigio aj Prestigio LCD displeje, navrhnuté s tou najvyššou precíznosťou a dôrazom na zákaznícku spokojnosť.

V prípade, že vlastníte smartfón značky Prestigio a nevyhne sa Vám neočakávaná udalosť v podobe nehody, ktorú si odnáša Váš Prestigio LCD displej, ste u nás na správnom mieste. Ponúkame Vám totiž riešenia v podobe rôznych Prestigio LCD displejov, z ktorých si zaručene vyberiete ten pravý. V prípade, že by ste s výberom mali nejaké pochybnosti, neváhajte sa na nás obrátiť. Okrem širokej ponuky Prestigio LCD displejov kladieme totiž dôraz na Vašu maximálnu spokojnosť, pričom je cena týchto Prestigio LCD displejov naozaj príjemná a takmer nezaťaží Vašu peňaženku.

Nízkou cenou a kvalitou Prestigio LCD displejov však Vaše výhody nekončia. Iste Vás poteší aj to, že pri výmene Prestigio LCD displeja nemusíte minúť ani cent na viac. To všetko preto, že tieto Prestigio LCD displeje dodávame už pripravené na jednoduchú výmenu vďaka nalepenému dotykovému sklu. Túto výmenu tak zvládne takmer každý k čomu pomôže aj fakt, že každý z našich Prestigio LCD displej je doplnený okrem popisu aj videom, ktoré celý postup výmeny prehľadne zachycuje a popisuje.

V prípade, že si na výmenu vo vlastnej réžii netrúfate, pokojne to môžete nechať aj na profesionálny servis s tým, že vďaka zaobstaraniu LCD displeja u nás bude táto výmena lacnejšia. Váš rozbitý Prestigio smartfón by nemal len tak ležať rozbitý niekde v skrinke. Využite benefity v podobe nízkej ceny a vysokej kvality, ktoré Vám ponúkame a nakopnite ho späť k životu ešte dnes. Hneď potom, čo si pozriete naše portfólio Prestigio LCD displejov.