Prestigio MultiPhone 4322 dotykové sklo

19.00

Dostupné u nášho dodávateľa

dotyková doska, plocha Prestigio MultiPhone 4322

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 63623020 Kategórie: Značky: ,

Popis

Prestigio MultiPhone 4322 dotykové sklo (digitizér)

MultiPhone 4322 od spoločnosti Prestigio síce neohromí neuveriteľným výkonom, či inými hardwarovými vlastnosťami, no spoľahlivo poslúži všetkým zákazníkom, ktorí hľadajú spoľahlivý mobil na bežné potreby. Tomuto určeniu boli prispôsobené aj všetky vlastnosti. Základom sú kompaktné rozmery. Na prednej strane preto nájdeme 4,3“ displej s rozlíšením 800×430.

Pochvalu si zaslúži umiestnenie trojice systémových tlačidiel pod displej. Vzhľadom na to, že sú kapacitné totiž nemusia zaberať drahocenné miesto na displeji, ktoré potrebujú aplikácie. Nenáročná povaha sa odráža aj na použitom hardwari. Dvojjadrový procesor doplnený o 512MB RAM bude stačiť každému, kto nevyužíva multitasking a nevykonáva iné zložité úlohy.

Na zadnej strane samozrejme nechýba ani optika fotoaparátu. Má rozlíšenie 8Mpx, je doplnený o LED diódu a podporuje funkciu automatického zaostrovania. Vďaka tomu budú snímky pestré a ostré. Jediným závažným problémom, s ktorým ste sa mohli pri používaní stretnúť je nízka odolnosť voči poškodeniam.

Ak ste nedopatrením poškodili Prestigio MultiPhone 4322 dotykové sklo a prasklo alebo prestal fungovať dotyk, nezúfajte. Môžete ho jednoducho vymeniť za nový náhradný diel z nášho eshopu.

Dotykové sklo je kompatibilné so všetkými modelmi Prestigio MultiPhone 4322 (4,3“)

Prestigio Multiphone 4322 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko Prestigio Multiphone 4322
  • Prestigio Multiphone 4322 dotykový displej
  • dotyková plocha Prestigio Multiphone 4322
  • Prestigio Multiphone 4322 dotykové sklo

Pre daný servisný diel pre Prestigio Multiphone 4322 poskytujeme záruku 2 roky. Konštrukcia je pri omto smartphone navrhnutá tak, aby bolo možné opravy a výmeny komponentov vykonávať čo najjednoduchšie. Vďaka tomu môžete nový digitizér osadiť veľmi jednoducho. Počas výmeny postupujte s najväčšou opatrnosťou a nepoužívajte viac sily, ako je nutné.

Zvláštny dôraz na opatrnosť je potrebné klásť pri odstraňovaní starej rozbitej dotykovej plochy, preto ju pred odňatím nahrejte. Je totiž prilepená ku plastovému rámu a použitie hrubej sily by mohlo poškodiť displej. Po výmene a zapojení všetkých komponentov bude vaše Prestigio opäť fungovať spoľahlivo, ako predtým.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Prestigio, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prestigio MultiPhone 4322 dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top