Zobrazených 1–12 z 163 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

LG lcd displej

LG lcd displej

Skvelý image, inovatívne prístupy k novým modelom a kvalita celosvetovo uznávanej spoločnosti. To všetko vždy boli a aj sú mobilné telefóny vyrábané pod značkou LG. Ak aj vy patríte medzi spokojných vlastníkov mobilného telefónu tejto značky a stala sa vám nehoda, vďaka ktorej vám praskol LG lcd displej a váš telefón je doslova nepoužiteľný máme pre vás jednoduché riešenie. Na našom sklade je široká paleta displejov s dotykovým sklom pre rôzne modely mobilných telefónov LG.

U nás na rozdiel od autorizovaných servisov za náhradný diel nezaplatíte sumu, ktorá vám zruinuje váš rozpočet. Ponúkame vám náhradný diel, ktorý je vďaka výrobe na mieru pre jednotlivé modely telefónov značky LG stopercentne kompatibilný a natoľko kvalitný, že ho využívajú aj tie najkvalitnejšie servisy mobilných telefónov na Slovensku. Objednajte si náhradný diel pre váš mobilný telefón LG u nás ešte dnes a vaše rozhodnutie určite neoľutujete.

Vďaka unikátnemu spojeniu LCD displeja spolu s dotykovým sklom už od výroby je navyše samotná oprava vášho obľúbeného mobilného telefónu LG mimoriadne jednoduchá a rýchla, čo vám zákonite zabezpečí aj lacnejší s rýchlejší servis s menším rizikom ďalšieho poškodenia vášho telefónu pri jeho oprave.

Ak aj vy patríte medzi spokojných ľudí, ktorý naplno využívajú inovatívne riešenia, ktoré nájdete len u mobilných telefónov LG určite sa svojho obľúbeného telefónu nechcete vzdať. Ak chcete mať svoj telefón v rovnako dobrej kondícii v akej bol v dobre, keď ste si ho po prvýkrát rozbalili z krabice a zapli spoľahnite sa na naše náhradné diely. Našimi najvyššími prioritami sú garancie kvality výroby a rýchlosti dodania, vďaka ktorým máme tisíce spokojných zákazníkov. Spoľahnite sa na naše náhradné diely aj vy a váš obľúbený mobilný telefón LG vám veľmi dobre poslúži ešte mnoho rokov bez náznaku akýchkoľvek problémov s novým náhradným dielom.

Všetky náhradné OEM LG lcd  displeje sú vyrobené a určené na náhradnú výmenu lcd displeja – ready made moduly.
Neviete si poradiť, ktorý lcd alebo iný druh displeja potrebuje pre Váš tip mobilného telefónu? Nevadí. Zavolajte nám, my Vám radi poradíme, ktorý tip displeja, modul alebo inú časť potrebujete pre Vašu výmenu.