Zobrazených 1–12 z 191 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Sony Xperia lcd displej

Sony Xperia lcd displej

Aj vás očarili mobilné telefóny Sony Xperia svojou precíznosťou výroby, veľkým výkonom, skvelým fotoaparátom a displejom, ktorý má mimoriadne živé farby? Ak ste aj vy vlastníkom mobilného telefónu s logom Sony Xperia pevne veríme, že ste s ním nadmieru spokojný a nechcete sa s ním rozlúčiť. Rovnakou achillovou pätou, ako všetky moderné mobilné telefóny trpia aj mobilné telefóny Sony Xperia. Je to ich displej, ktorý je najcitlivejšou súčiastkou na telefóne. Častokrát stačí aj malý pád a váš telefón sa s prasknutým displejom stane doslova nepoužiteľným.

Ak ste navštívili servis mobilných telefónov alebo predajcu, u ktorého ste telefón kupovali, určite vás zaskočila suma, ktorú vám za opravu vášho obľúbeného telefónu Sony Xperia chceli naúčtovať. Existuje však aj jedno lepšie a a menej nákladné riešenie.

Je ním Sony Xperia LCD displej s dotykovým sklom z nášho eshopu. Na našom sklade máme množstvo displejov s dotykovým sklom pre tie najbežnejšie modely značky Sony Xperia a pevne veríme, že si medzi nimi nájdete aj svoj mobilný telefón.

Na naše náhradné diely sa vďaka ich kvalite spoliehajú aj mnohé kvalitné servisy mobilných telefónov. Háčik je však v tom, že tieto servisy si na cenu tohto náhradného dielu pripočítajú svoju maržu, ktorá častokrát nieje malá. Vyhnite sa tomu a objednajte si náhradný diel pre váš mobilný telefón Sony Xperia ešte dnes a vaše rozhodnutie určite neoľutujete.

OEM Sony Xperia displeje sú vynikajúcou voľbou pri výmene poškodeného originálneho lcd displeja alebo dotykového skla. Najvyššie výrobné štandardy a spokojnosť našich zákazníkov, zabezpečuje, že budete nadmieru spokojný s našimi produktmi.

Samozrejmosťou je záručná doba na všetky LCD displeje a ostatné displeje v dĺžke 24 mesiacov.

V prípade potreby, nás neváhajte kontaktovať, náš špecialista Vám ochotne poradí ohľadne výberu vhodného lcd displeja, dotykového sjklo  alebo súčasti.