Zobrazených 1–12 z 686 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

lcd displej

Ráno ako každé iné štartuje Váš bežný deň. Dávate si rýchle raňajky, kávu alebo akúkoľvek inú rannú rutinu, beriete telefón a utekáte do práce. V zhone ktorý zažívate každé ráno je ale tento krát niečo iné. Vo chvíli nepozornosti Váš telefón padá a tvrdo naráža na zem. V tej chvíli sa zatavíte, zanadávate si a keď ho zodvihnete zistíte, že si to odnáša Váš LCD displej v plnej paráde. Nakoľko musíte utekať do práce, hodíte telefón do vrecka alebo nejakej tašky a nemáte čas to riešiť.

Po istom čase v práci ale pomaly začínate uvažovať čo s bude s Vašim rozbitým LCD displejom. V prvom rade Vás určite napadne to isté ako väčšinu ľudí, že je oprava a s ňou spojený aj nový LCD displej skutočne nákladná. Preto nám dovoľte vyviesť Vás z omylu a oznámiť, že ste na správnom mieste ak túžite po výhodnej kúpe nového servisného dielu v podobe LCD displeja alebo dotykového skla.

Len u nás totiž kúpite nový LCD displej za tú najvýhodnejšiu cenu na trhu a to nie je všetko. Okrem ceny Vás totiž poteší aj fakt, že si tento LCD displej dokážete vymeniť aj sami v pohodlí Vášho domova. Pri každom z našich LCD displejov totiž nájdete aj video, ktoré veľmi presne popisuje celý proces výmeny. Po jeho prezretí ho zvládne naozaj takmer každý. Jednoduchej výmene LCD displeja hrá do karát aj fakt, že je tento LCD displej už predpripravený a prilepený na dotykové sklo. Je teda len na Vás, kedy sa proces znovu oživenia Vášho telefónu začne a budete sa môcť pozerať na nový LCD displej.

Stačí si vybrať z nášho širokého portfólia, ktoré obsahuje náhradné LCD displeje takmer na každý dostupný smartfón. V prípade, že si nebudete vedieť rady s výberom LCD displeja pre ten Váš, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi s ochotou pomôžeme. Pamätajte, že čím skôr si nový LCD displej objednáte, tým skôr sa môžete tešiť z jeho výmeny a funkčnosti Vášho smartfónu.