Acer Liquid Z500 lcd displej + dotykové sklo

55.00 45.00

Acer Liquid Z500 lcd dispay + dotyková plocha / digitizer

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 56454110 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Acer Liquid Z500 lcd displej + dotykové sklo

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom pre mobilný telefón Acer z500 Liquid. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý vám zaručí ďalšie pohodlné používanie vášho obľúbeného mobilného telefónu Acer z500 Liquid.

Máte pokazený alebo poškodený lcd display na Acer z500 Liquid? Len u nás ho nájdete za najlepšiu cenu skladom.

Tento LCD displej spolu s dotykovým sklom je určený pre tých, ktorým praskol displej na ich obľúbenom mobilnom telefóne. Ide o kvalitný LCD displej Acer z500 Liquid spolu s dotykovým  sklom a digitizérom, ktoré vám pomôžu vrátiť váš mobilný telefón do pôvodného stavu bez toho, aby ste museli hlboko siahnuť do svojej peňaženky.

acer liquid z500 lcd displej + dotykové sklo ZA NAJLEPŠIU CENU.

Výmena dotykového skla spolu s displejom na   Acer z500 Liquid je pre vás skutočne najlepšou alternatívou, pretože pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť si samostatne dotykové sklo alebo samostatne displej, výmena bude oveľa zložitejšia a technicky náročná.

Pokiaľ ešte nemáte skúsenosti s domácou výmenou displeja Acer z500 Liquid, odporúčame vám pozrieť si toto video, na ktorom nájdete presný návod, ako postupovať pri výmene.  Uskutočnenie výmeny je však na vlastné riziko, za škody spôsobené neodborným zásahom nezodpovedáme.

Daný diel môžete nájsť pod názvom:

  • Acer liquid z500 lcd displej
  • LCD Acer Liquid Z500
  • LCD Displej Acer Liquid Z500
  • LCD Displej Z500
  • Dotykové sklo Acer Liquid
  • Dotyková plocha Acer Z500

Pre daný servisný diel pre Acer liquid Z500 poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky ACER, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Acer Liquid Z500 lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top