Zobrazených 1–12 z 155 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Nokia lcd displej

Nokia lcd displej

Telefóny značky Nokia sa už desaťročia držia medzi tými najobľúbenejšími mobilnými telefónmi na svete. Boli časy, keď značkaNokia v podstate nemala konkurenciu. Toto všetko si spoločnosť vybudovala na základe kvalitnej výroby a bonusom vo forme mena, za ktoré sa nikde na svete nemusíte hanbiť. Telefóny tejto značky sú vyrábané s maximálnym zreteľom na kvalitu spracovania, no i napriek tomu ostáva ich najcitlivejšou súčiastkou práve LCD displej, ktorý môže prasknúť mimoriadne ľahko už aj pri menšom páde ak spadne tým správnym spôsobom. Stala sa takáto nehoda aj vám? Sme si istý, že prvým čo ste urobili bola návšteva servisu mobilných telefónov alebo predajcu, kde ste si svoj telefón kúpili. Sme si rovnako istý aj tým, že vás suma, ktorú vám za opravu vášho mobilného telefónu chceli naúčtovať nemilo prekvapila.

Existujú aj lepšie a neporovnateľne výhodnejšie riešenia, ktoré váš rozpočet ani zďaleka nezaťažia, až do takej miery. Sú nimi Nokia LCD displejedotykovým sklom z nášho e-shopu. Na našom sklade sa nachádza dostatok Nokia LCD displejov, dotykových skiel a náhradných dielov kde sú tieto dva komponenty už od samotnej výroby skombinované do jedného praktického a funkčného celku pre tie najpoužívanejšie modeli mobilných telefónov značky Nokia.

Ak aj vy patríte medzi používateľov ktorý ako svoj prvý mobilný telefón vlastnili práve Nokiu a vďaka kvalite spracovania a optimálnemu výkonu ste tejto značke ostali verný až dodnes určite nechcete prísť o váš obľúbený mobilný telefón. Spoľahnite sa aj vy na naše garancie rýchlosti dodania a kvality výroby náhradných dielov a zaraďte sa medi tisíce spokojných zákazníkov. ktorý používajú mobilné telefóny práve s našimi náhradnými dielmi.

Dostaňte svoj mobilný telefón do rovnako dobrej kondície v akej bol v dobe, keď ste ho po prvýkrát rozbalili z krabice a zapli a on sa vám odvďačí tým že vám bude dobre slúžiť ešte dlhé roky bez akýchkoľvek ťažkostí.

Naše ponúkané OEM displeje sú vyrobené podľa najvyšších štandardov, aby zaručovali používateľovi maximálnu užívateľskú spokojnosť. Záruka na nami ponúkané lcd displeje je 24 mesiacov.