Zobrazených 1–12 z 118 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

apple lcd displej

Apple lcd displej

Ste vlastníkom mobilného telefónu s logom nahryznutého jabĺčka? Špičkové mobilné telefóny Apple iPhone ovládli svet a vďaka svojej kvalite, úžasnému výkonuparametrom, ktoré nenájdete nikde inde patria medzi svetovo najobľúbenejšie mobilné telefóny.

I u tak skvele spracovaného telefónu akým je Apple iPhone je najcitlivejším dielom práve jeho LCD displej. Častokrát stačí malá nepozornosť a neopatrnosť, telefón vám vypadne z vrecka dosť nešťastným spôsobom a váš apple lcd displej je nenávratne preč.

Ak sa zastavíte v autorizovanom servise mobilných telefónov Apple určite Vás zaskočí trojciferná suma, ktorú vám oznámia, ak sa nechcete s vaším miláčikom rozlúčiť. Máte však dve možnosti. Spoľahnete sa na autorizovaný servis, ktorý sa iste poteší, že na náhradnom diely celkom slušne zarobí. Druhou alternatívou je obrátiť sa na náš eshop, kde nájdete bohato zásobený sklad s lcd displejmi práve pre mobilné telefóny Apple iPhone.

Displeje ponúkané u nás sú namieru vyrábané práve pre váš Apple iPhone, čo vám zaručuje stopercentnú kompatibilitu náhradného dielu s vaším telefónom. Po oprave dostanete do ruky telefón s rovnako oslňujúcim obrazom a jemným dotykovým ovládaním ako to bolo u vášho Apple iPhone v momente, keď ste ho rozbalili a po prvý krát zapli.

U nás máte navyše bonus vo forme kombinácie LCD displeja priamo aj s dotykovým sklom, takže samotný servisný úkon je jednoduchý a technicky nenáročný, čím sa samozrejme stáva aj lacnejším .

Ak sa nechcete nadobro rozlúčiť s vaším obľúbeným Apple iPhonom, no zároveň nechcete za opravu zaplatiť premrštené sumy v autorizovanom servise spoľahnite sa na náš eshop a svoje rozhodnutie určite neoľutujete.

Samotnú opravu mobilného telefónu vám odporúčame zveriť do rúk kvalitného servisu mobilných telefónov. Tu nájdete profesionálny personál, ktorý presne vie ako má pri oprave postupovať a má na to aj špeciálne vybavenie, ktoré vám zabezpečí bezproblémovú a kvalitnú opravu vášho Apple iPhonu.

Podporované radové označenie pre displeje: iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 6S