Zobrazených 1–12 z 90 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Lenovo lcd displej

Lenovo lcd displej

Značka Lenovo sa počas posledných pár rokov presadila vo svete mobilných telefónov vďaka tomu, že svoje mobilné telefóny vyrába tak aby splnili všetky očakávania ktoré sú na ne každodenne kladené od množstva verných používateľov. Sú to kvalitne spracované výkonné a dobre vyzerajúce zariadenia, ktoré vám ponúkajú dostatok výkonu na prácu aj zábavu. Pevne veríme, že ak vlastníte mobilný telefón značky Lenovo ste s ním nadmieru spokojný a chránite si svoj telefón tak, aby vám v dobrej kondícii vydržal čo najdlhšie.

Ako u iných moderných telefónoch aj pri mobilných telefónoch značky Lenovo je najcitlivejšou časťou práve LCD displej a dotykové sklo,  u ktorých stačí aj menšia nepozornosť k tomu, aby sa váš telefón stal doslova nepoužiteľným.

Ak sa aj vám stala nehoda a váš lcd displej vám praskol určite vás zaskočila pekne mastná suma za opravu, ktorú vám oznámili, ak ste navštívili miesto kde ste si svoj telefón kúpili. Máme pre vás jedno jednoduché a neporovnateľne výhodnejšie riešenie, ktoré váš rozpočet ani zďaleka nezaťaží až do takej miery ako je to v originálnom servise značky.

Na našom eshope sa nachádza veľké množstvo Lenovo LCD displejov pre rôzne modely tejto značky, ktoré sú už od výroby spojené aj s dotykovým sklom, takže aj samotná oprava bude neporovnateľne jednoduchšia a zároveň aj lacnejšia.

S opravou vášho mobilného telefónu Lenovo vám rozhodne odporúčame navštíviť kvalitný servis mobilných telefónov, kde okrem profesionálneho vybavenia určeného na tieto opravy nájdete aj servisných technikov, ktorý sú kvalitne zaškolený a majú v podobných opravách tak potrebnú prax. V prípade že sa rozhodnete pre svojpomocnú opravu vášho mobilného telefónu alebo túto opravu zveríte osobne, ktorá nemá dostatočnú prax v oprave mobilných telefónov náš obchod v žiadnom prípade nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné poškodenie vášho mobilného telefónu alebo dokonca samotného náhradného dielu spôsobenú neodbornou montážou náhradného dielu.