Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Zopo lcd displej a dotykové sklo

Zopo lcd displej

Zopo je spoločnosť, ktorá sa venuje inteligentným mobilných technológiám a neustále prináša skvelé, cenovo dostupné produkty. Vášňou tejto spoločností sú inovácie, čo je jasne vidieť aj na smartfónoch, ktoré opustia jej výrobné linky. Krédom spoločnosti je „Viesť a nie nasledovať“ čo sa odráža na ich celkovej politike. Zamestnancov spoločnosti tvoria digitálni nadšenci, ktorý majú záujem o inteligentné technológie a neustále inovácie, pričom nezabúdajú sledovať ani horúce trendy. Milujú sa medzi sebou socializovať, hľadajú kreatívne spôsoby ako vyjadriť svoju osobnosť a spoliehajú vo veľkom na celosvetové prepojenie.

Ak vlastníte smartfón značky Zopo a zvykli ste denne pozerať na jeho Zopo LCD displej, ktorý vypovedal svoju funkciu, ste u nás na správnom mieste. Ponúkame Vám totiž sortiment Zopo LCD displejov, z ktorých by ste si určite mali vybrať ten pravý displej na Váš nefunkčný smartfón. Zopo LCD displeje okrem svojej kvality zaujmú skvelou cenou, ktorá odráža fakt, že práve dnes je ten najideálnejší moment na výmenu Zopo LCD displeja. Neodkladajte preto túto činnosť na zajtra.

Okrem skvelého pomeru kvality a ceny Vás poteší aj to, že si Váš Zopo LCD displej dokážete vymeniť aj sami v pohodlí Vášho domova. To všetko vďaka tomu, že sú naše servisné diely v podobe Zopo LCD displejov už pripravené na výmenu s profesionálne nalepeným dotykovým sklom. Práve tento fakt robí výmenu tak jednoduchou, že ju zvládne takmer každý. Stačí, že si vyberiete z našej ponuky Zopo LCD displejov a pozriete tiež priložené video, ktoré popisuje a detailne ukazuje celý postup výmeny.

Vám ho už stačí iba napodobiť a už za pár minút potom sa môžete tešiť zo znovu žiariaceho Zopo smartfónu, ktorý Vám poslúži ešte zopár rokov. Ak by ste si však na výmenu Zopo LCD displeja netrúfli sami, prosíme Vás aby ste sa obrátili na profesionálny servis mobilných telefónov, ktorý ju rád spraví za Vás. Táto výmena bude lacnejšia, pretože ste si servisný diel  – Zopo LCD displej obstarali sami u nás. Niet teda načo čakať.