Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Zobraziť 9 24 36
asus lcd displej

Zenfone lcd displej

Môžete sa pochváliť tým, že používate mobilný telefón Zenfone? Pevne veríme, že ste nadmieru spokojní s jeho kvalitou výroby, skvelým výkonom a dobrou výdržou na batérie. Mobilné telefóny Zenfone sa vyznačujú hlavne svojou skvelou možnosťou využitia nielen v pracovnom prostredí, ale aj doma na zábavu. Vďaka svojmu výkonu a univerzálnosti sa mobilné telefóny Zenfone tešia obrovskej obľube zákazníkov na celom svete a výnimkou nieje ani Slovensko.

Žiaľ, ani mobilné telefóny Zenfone niesu výnimku z pravidla, že najcitlivejšou časťou samotného telefónu je práve a dotyková plocha. Častokrát stačí jeden nešťastný pád alebo to, že sa opriete o tvrdší povrch s mobilným telefónom vo vrecku a po odblokovaní sa váš displej jednoducho nerozsvieti.

Ak ste sa boli informovať o možnostiach opravy v obchode,  kde ste si telefón kupovali alebo v autorizovanom servise a zaskočila vás suma, ktorú vám za opravu vášho displeja či dotykovej plochy oznámili?

Máme pre vás jednoduché  a výhodné riešenie, ktoré vašu peňaženku ušetrí od prehnaných výdavkov. Na našom e  shope si viete vybrať z dotykových plôch a LCD displejov pre rôzne modely mobilných telefónov Zenfone. Dokonca tu nájdete Zenfone LCD displej spolu s dotykovým sklom spojený do jedného funkčného celku už priamo vo výrobe, takže aj samotná oprava vášho telefónu bude neporovnateľne jednoduchšia, rýchlejšia a hlavne lacnejšia s oveľa nižším rizikom poškodenia ďalšej časti vášho telefónu alebo dokonca aj samotného náhradného dielu.

Spoľahnite sa aj vy na kvalitu a dostupnosť náhradných dielov pre váš Zenfone na našom e shope rovnako ako to urobili mnohí pred vami  a ako to robia pravidelne kvalitné servisy mobilných telefónov a vaše rozhodnutie určite neoľutujete. Užívajte si aj naďalej výhody vášho obľúbeného telefónu Zenfone s rovnako kvalitným zobrazením a jemným dotykovým ovládaním ako tomu bolo v momente,  keď ste ho ako nový po prvýkrát zapli. Váš telefón si zaslúži kvalitné náhradné diely.

Na našej stránke www.lacnydisplej.sk nájdete širokú ponuku servisných oem dielov k telefónom značky Zenfone.