Zobrazených 1–12 z 415 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

dotyková plocha

Ráno vstanete z postele a zažívate bežný deň. Dáte si raňajky, prečítate noviny, pozriete na hodinky a začína sa zhon v podobe ponáhľania sa do práce. Popri takomto zhone stačí jediný neopatrný pohyb a Váš smartfón padá a rozbíja sa o zem. Šťastie v nešťastí ste mali v prípade, že si to odniesla len Vaša dotyková plocha. Šťastím je to, že Váš LCD displej zostal celý. Po prvotnom šoku a pohľade na Vašu rozbitú dotykovú plochu určite rozmýšľate čo ďalej.

Iste Váš smartfón je použiteľný takže zo zdvíhate a utekáte do práce. Popri tom sa počas dňa, kedy nemáte veľa času na používanie telefónu ani nezamýšľate nad tým, či ho ešte hodláte opraviť. Problém spôsobení rozbitím dotykovej plochy nastane až vtedy, keď prídete domov a začnete Váš smartfón používať aktívnejšie. Ak si chcete prezrieť najaké video, prehliadať internet alebo pozrieť fotky zistíte, že Vaša rozbitá dotyková plocha úplne sťažuje viditeľnosť na displej. Na jeho značnej časti sa totiž rozprestiera pavučina, spôsobená prasknutím dotykovej plochy. To však nie je všetko.

Ak chcete Váš smartfón ovládať, toto ovládanie je sprevádzané množstvom nervozity, pretože Vaše dotyky sú nepresné a telefón s rozbitou dotykovou plochou si robí čo chce. Týmto problémom môžete zamedziť, ak si objednáte svoju novú dotykovú plochu práve u nás.

Výmena Vašej dotykovej plochy je síce obtiažnejšia záležitosť, no určite Vám ju spríjemní fakt, že ku každej z našich dotykových plôch máme priložené aj video, ktoré presne popisuje postup výmeny. Práve s týmto videom zvládnu výmenu dotykovej plochy pokročilí a možno aj menej pokročilí používatelia.

Pokiaľ by ste si túto výmenu chceli realizovať sami, odporúčame Vám najprv si pozrieť priložené video, presne podľa modelu Vášho smartfónu a typu dotykovej plochy skôr, než sa do toho pustíte. Dajte zbohom problémom so zlou viditeľnosťou a ovládateľnosťou Vášho smartfónu, ktoré spôsobuje zničená dotyková plocha.