Asus ZenFone 3 Max lcd displej + dotykové sklo

68.00 45.00

Dostupné u nášho dodávateľa

lcd display + dotyková plocha Asus ZenFone 3 Max ZC520TL

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 845150 Kategórie: Značka:

Popis

Asus ZenFone 3 Max lcd displej + dotykové sklo

Je dôležité, aby názov čo najlepšie reprezentoval produkt, v tomto prípade smartphone. Nenechajte sa však zmiasť, Asus ZenFone 3 Max nie je maximálny svojimi gigantickými rozmermi, ani nadupanými hardwarovými vlastnosťami, ktoré by trhali rekordy vo výkone.

Označenie skôr reprezentuje fakt, že doňho bolo vložené maximum technológií rôzneho druhu za priaznivú cenu a najmä veľká batéria. Tá má kapacitu 4130mAh a pravdepodobne bude u väčšiny užívateľov hlavným dôvodom, prečo sa rozhodnú práve pre tento kúsok. Určite poteší aj čítačka prstov na zadnej strane.

Okrem nej ale v útrobách nájdeme aj dostatočne výkonný MediaTek 6737 so štvoricou jadier na 1,25GHz a 2GB RAM. Ide teda o priemernú výbavu, ktorá vás však nebude rozhodne v ničom obmedzovať. Rovnako je to aj s fotoaparátom. Použitá 13Mpx optika síce podporuje HDR aj nastavenia ISO, avšak v režime videa dokáže nahrávať maximálne v HD rozlíšení.

Na druhú stranu, na bežné prehrávanie na lcd displeji je to viac ako dostačujúce. Asus ZenFone Max má totiž HD displej s uhlopriečkou 5,2“. Okraje skla sú jemne zaoblené a plynulo nadväzujú na kovové šasi. Pocit z držania v ruke je vďaka tomu veľmi podobný, ako u posledných generácií iPhonov.

Zadný kryt však nie je odnímateľný a konštrukcia je o niečo náchylnejšia voči pádom. Ak ste to spoznali na vlastnej koži a viedlo to k rozbitiu displeja, vymeňte poškodenú časť za novú.

Displej s dotykovým sklom (digitizérom) je kompatibilný s modelom Asus ZenFone 3 Max (ZC520TL, 5,2“)

Asus ZenFone 3 Max môžete nájsť pod názvami :

  • Asus ZenFone 3 Max dotykové sklo
  • displej na Asus ZenFone 3 Max
  • Asus ZenFone 3 Max lcd displej
  • Asus ZenFone 3 Max náhradné sklo
  • dotyková plocha Asus ZenFone 3 Max
  • digitizer Asus ZenFone 3 Max

Pre daný servisný diel pre Asus ZenFone 3 Max  poskytujeme záruku 2 roky.

Vzhľadom na unibody konštrukciu je otvorenie zariadenia relatívne zložité. Pri odstraňovaní krytu použite malý plastový nástroj, aby ste nepoškodili flex káble na náhradnom displeji alebo iné komponenty. Určite vám pomôže aj priložené video.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Asus Zenfone, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Asus ZenFone 3 Max lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top