Caterpillar CAT S61 lcd displej+ dotykové sklo

110.00 90.00

LCD display + dotyková plocha Caterpillar CAT S61

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Kategórie: Značka:

Popis

Caterpillar CAT S61 lcd displej+ dotykové sklo

Caterpillar Cat S61 je odolný smartfón pripravený na všetko vhodný pre ľudí pracujúcich na miestach, kde by ste si bežný smartfón nezobrali. Caterpillar Cat S61 je totiž smartfón s vystuženou konštrukciou a odolným predným sklom. Disponuje vojenským štandardom MIL-STD-810G a certifikátom odolnosti IP68. Ten znamená, že je smartfón odolný voči vode, prachu a nárazom.

Ponúka veľké množstvo praktických funkcií ako napr. laserový meter zameriavajúci do vzdialenosti 10 m alebo senzor skúmajúci kvalitu okolitého ovzdušia. Aj napriek tomu že telefón sa dá považovať za outdoorový, je vybavený slušným výkonom. Vo výbave má 8-jadrový procesor Snapdragon 630 s frekvenciou 2,2 GHz. Ten je doplnený o operačnú pamäť 4 GB, ktorá sa postará o plynulý chod zariadenia pri vykonávaní viacerých procesov súčasne.

Zahanbiť sa nenechá ani 16 Mpx zadný fotoaparát vybavený LED bleskom a možnosťou automatického zaostrovania. Na fotenie z prednej strany využijete snímač s 8 Mpx. Úložisko má kapacitu 64 GB a ponúka možnosť rozšírenia o ďalších 256 GB pomocou pamäťovej karty micro SD. Caterpillar Cat S61 je vybavený operačným systémom Android 8.1. Veľkou výhodou je vysokokapacitná 4500 mAh batéria schopná zabezpečiť energiu na 2 dni používania.

Pri smartfóne s takýmto stupňom odolnosti by ste čakali, že nikdy nebudete musieť riešiť jeho opravu. Aj tu však môže dôjsť k poškodeniu predného dotykového skla či displeja.

Našťastie sa vyrábajú náhradné displejesklá aj pre tieto typy smartfónov a my ich máme v ponuke. LCD displej s dotykovým sklom pre Caterpillar S61 u nás kúpite lacno a v kvalite, ktorá zachová odolnosť zariadenia. O výmenu sa môžete s troškou šikovnosti postarať aj sami a pomocníkom vám bude nasledovné video.

Caterpillar CAT S61 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko Caterpillar CAT S61
  • CAT S61 dotykový displej
  • display Caterpillar CAT S61
  • Caterpillar CAT S61 lcd displej
  • výmena Caterpillar  CAT S61

Pre daný servisný diel pre Caterpillar CAT S61  poskytujeme záruku 2 roky.Ak si na výmenu netrúfate, odneste svoj Caterpillar CAT S61 do najbližšieho servisu, kde vám veľmi radi pomôžu s výmenou lcd displeja.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Caterpillar, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lcd-displeje.cz alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Caterpillar CAT S61 lcd displej+ dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.