Lenovo S850 LCD displej + dotykové sklo

49.00 25.00

LCD DISPLEJ + DOTYKOVÉ SKLO Lenovo S850 ZA PERFEKTNÚ CENU.

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 167964 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Lenovo S850 LCD displej + dotykové sklo

Lenovo S850 je smartfón, ktorý svojich priaznivcov poteší dobre odladeným operačným systémom, cenou, príjemným dizajnom, podporou dvoch SIM kariet a medzi jeho najväčšie plusy patrí, veľký a vydarený 5“ displej s HD rozlíšením. Na ňom si potom vychutnáte Vaše fotky a Full HD videá, vytvorené 13Mpx fotoaparátom.

Lenovo S850 LCD displej + dotykové sklo za najlepšiu cenu dostane len u nás !

Musíte uznať, že to celé naozaj stojí zato. No to všetko len do doby, než Vás zastihne katastrofa, v podaní pádu a Váš displej sa roztriešti na všetky svetové strany. To iste naštve, no vedzte, že nové LCD displeje už dávno nie sú také drahé a cenovo ťažko dostupné ako kedysi. Tento fakt hrá do karát práve Vám a práve v tejto chvíli. Ste teda na ceste za riešením zaručene na tej správnej odbočke- práve u nás, kde Vám ponúkneme nový a kvalitný LCD displej s dotykovým sklom, za skvelú cenu.

Neváhajte a objednajte si ho ešte dnes, práve teraz. Iste Vás poteší aj to, že po jeho objednaní nebudete musieť riešiť výmenu niekde inde a zvládnete ju aj sami. Stačí sa pozrieť na toto video, ktoré veľmi presne popisuje a komentuje daný postup. Potom je len na Vás aby ste ho verne napodobili.

Lenovo S850 môžete nájsť pod názvami :

  • Lenovo S850 displej
  • LCD Lenovo S850
  • Lenovo S850 LCD Displej
  •  Lenovo S850 dotykové sklo
  • Dotyková plocha Lenovo S850

Pre daný servisný diel pre Lenovo S850 poskytujeme záruku 2 roky. Pred samotnou opravou Vás ale upozorňujeme, aby ste boli opatrní, nakoľko za nesprávnu, či neodbornú manipuláciu s našim náhradným dielom, ktorá by mohla poškodiť Vaše zariadenie alebo samotný diel, nenesieme žiadnu zodpovednosť. Ak teda máte o svojich schopnostiach spojených s touto výmenou nejaké pochybnosti, odporúčame Vám navštíviť dobrý servis smartfónov vo Vašom meste. Skôr než sa nazdáte, môže Vaše Lenovo S850 znova fungovať. S jeho funkčnosťou sa potom zas vráti to nadšenie, ktoré ste počas jeho používania zdieľali. Tak smelo do toho, držíme Vám palce !

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo S850 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.