Lenovo Vibe P1m lcd displej + dotykové sklo

20.00

Lenovo Vibe P1m lcd displej + dotyková plocha s digitizerom

Katalógové číslo: 4147775220 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Lenovo Vibe P1m lcd displej + dotykové sklo

Lenovo Vibe P1m je určený pre všetkých zákazníkov, ktorí hľadali pekný dizajn, rýchly a plynulý systém, ale hlavne dlhú výdrž na jedno nabitie. A tieto požiadavky sú splnené naozaj výborne. Konštrukcia je vyrobená prevažne z kovu, pričom zadnú stranu pokrýva plast s matnou úpravou, vďaka čomu zariadenie lepšie padne do ruky, nepôsobí studeným dojmom a nešmýka sa.

Kov obklopuje aj šošovku 8Mpx fotoaparátu doplneného o výkonnú LED diódu. Senzor dokáže nahrávať HD videá pri 30 snímkach za sekundu. Lenovo sa v tomto prípade rozhodlo použiť chipset MediaTek 6735P so štvoricou jadier na takte 1GHz, doplnený o 2GB RAM. A rozhodnutie bolo dobré, pretože prostredie smartphonu je plynulé, bez pádov či zásekov a to aj v prípade otvorenia viacerých aplikácií súčasne.

Milovníkov rýchlych dátových pripojení poteší aj podpora všetkých štandardných frekvencií LTE a prítomnosť Bluetooth 4.1, či A-GPS. Pochvalu si určite zaslúži aj použitý HD IPS displej. Nejde o žiadne lacné riešenie, ale o kvalitný lcd displej s dobrou svetelnosťou a výbornými pozorovacími uhlami.

Tým najhlavnejším je ale pre mnohých kapacita batérie. Osadených 4000mAh dokáže zabezpečiť bezproblémové dva dni na jedno nabitie pri bežnom používaní.

Rozbil sa vám na Lenove Vibe P1m displej? Ak objednáte náhradný display, nebudete sa musieť vzdať vašich obľúbených funkcií.

Displej a dotykové sklo sú kompatibilné so všetkými modelmi Lenovo Vibe P1m (5“)

Lenovo Vibe P1m môžete nájsť pod názvami :

  • Lenovo Vibe P1m LCD
  • Dotyková plocha Lenovo Vibe P1m
  • Lenovo Vibe P1m LCD Displej
  • Lenovo Vibe P1m dotykový displej
  • Lenovo Vibe P1m dotykové sklo
  • displej Lenovo Vibe P1m

Pre daný servisný diel pre Lenovo Vibe P1m poskytujeme záruku 2 roky. Aj napriek tomu, že batéria nie je oficiálne užívateľsky vymeniteľná, Lenovo Vibe P1m je vybavené odnímateľným zadným krytom. Pod ním sú ukryté skrutky držiace zariadenie pokope. Po ich odstránení je výmena jednoduchá.

Ak nechcete výmenu vykonať svojpomocne, môžete požiadať o pomoc profesionálny servis mobilných telefónov, ktorý rád pomôže.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom nainfo@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo Vibe P1m lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.