logo final

 

Pocit rozbitého LCD displeja je naozaj nepríjemný. Pravdepodobne si ho nedokážete predstaviť až do chvíle, kedy nezažijete nehodu, ktorá spôsobí totálnu deštrukciu Vášho LCD displeja. Ak ste sa dostali až k nám predpokladáme, že ste človekom činu a rozhodli ste sa túto situáciu vyriešiť raz a navždy. Teraz nám nezostáva nič iné len skonštatovať, že ste na tom najsprávnejšom mieste.

Len u nás totiž nájdete originálne servisné diely v podobe nových LCD displejov vrátane dotykových skiel. Ponúkame naozaj široký sortiment LCD displejov rôznych značiek ako Apple, Samsung, Sony či mnohé ďalšie, medzi ktorými si nájdete ten pravý LCD displej pre Váš smartfón.

Poteší Vás aj informácia, že výber Vášho nového LCD displeja je garantovaný tou najvýhodnejšou cenou na trhu. Práve tá búra mýty o tom, že je výmena rozbitého LCD displeja drahá záležitosť. To už dávno neplatí a Vy si teda môžete užiť nový LCD displej za cenu, ktorá nezaťaží Vašu peňaženku.

V prípade, že by ste s výberom mali problém neváhajte nás kontaktovať a spolu nájdeme to pravé riešenie pre Váš LCD displej. Hneď po vhodnom výbere Vás určite poteší aj informácia, že samotná výmena poškodeného LCD displeja za nový je tak jednoduchá, že si ju budete vedieť zrealizovať aj vo vlastnej réžii.

K tomu Vám pomôžu nami ponúkané videá, ktoré opisujú a ukazujú presný postup jednoduchej výmeny LCD displeja vďaka tomu, že je na výmenu už predpripravený a profesionálne prilepený k dotykovému sklu. Stačí si teda len vybrať a napodobiť kroky videné vo videu. Je len na Vás, kedy sa Vy a Váš smartfón budete tešiť znového LCD displeja, ktorý Vášmu smartfónu dodá presne ten šmŕnc aký mal vtedy, keď ste si ho kúpili.

Lenovo A6000 lcd displej + dotykové sklo

39.00 33.00

Ponúkame vám tento kvalitný LCD displej spolu s dotykovým sklom pre mobilný telefón Lenovo  A6000. Ide o veľmi kvalitný servisný diel, ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi mobilnými telefónmi:

  • Lenovo A6000
  • Lenovo lcd displej a6000

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 47165150 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Lenovo A6000 lcd displej + dotykové sklo

Nízka cena, 64 bitový Snapdragon, výkonné grafické jadro Adreno 306, 1GB RAM a predovšetkým poctivý, 5 palcový Lenovo LCD displej, spájajú skvelý pomer ceny/výkonu u smartfónu Lenovo A6000. Tento LCD displej však nechráni žiadne ochranné sklo Gorilla Glass, preto si naň musíte dávať pozor.

Lenovo A6000 lcd displej + dotykové sklo skladom !

Ale viete ako sa hovorí, nešťastie v podobe rozbitých displejov nechodí po horách, ale po smartfónoch. Ak ste nás navštívili, pravdepodobne Vás toto nešťastie postihlo. V tom prípade ste si nemohli zvoliť lepšie miesto ako nás. Radi Vám totiž odporúčime jediné, stabilné a funkčné riešenie- nový Lenovo A6000 lcd displej s dotykovým sklom. Len u nás ho totiž nájdete v tej najlepšej cene na trhu.

Keď ste dali na naše odporúčanie, chceme Vám vopred poďakovať a potešiť aj tým, že za výmenu LCD displeja nebudete musieť utrácať nič. Fakt, že tento Lenovo A6000 lcd displej je už vopred pripravený na výmenu tým, že je profesionálne prilepený k dotykovému sklu, zabezpečuje jednoduchú výmenu, ktorú zvládne takmer každý.

Ak by ste ju chceli vykonať svojpomocne, pomôže Vám toto video. Predtým Vás ešte musíme upozorniť, že za neopatrnú, neodbornú manipuláciu s našim servisným dielom nezodpovedáme.

Lenovo A6000 môžete nájsť pod názvami :

  • Lenovo a6000 displej
  • LCD Lenovo a6000
  • Lenovo a6000  LCD Displej
  • Dotykové sklo Lenovo a6000
  • Dotyková plocha Lenovo a6000
  • Lenovo A6000 dotykový displej

Pre daný servisný diel pre Lenovo a6000 poskytujeme záruku 2 roky. Ak si na svojpomocnú výmenu netrúfate, odporúčame Vám návštevu kvalitného servisu. Výmena bude lacnejšia tým, že ste si servisný diel objednali u nás a zaobstarali sami. Tak hor sa do toho.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom nainfo@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo A6000 lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *