Lenovo Vibe P1 LCD displej + dotykové sklo

99.00 30.00

Ponúkame vám tento kvalitný 5,5 palcový LCD displej spolu s dotykovým sklom, digitizérom pre mobilný telefón Lenovo Vibe P1.

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 9872594 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Lenovo Vibe P1 LCD displej + dotykové sklo

Štandardne kvalitný FullHD IPS displej, ktorý chráni Gorilla Glass 3. Hliníková konštrukcia, výkonný hardvér a výdrž batérie, za ktorou konkurencia ďaleko zaostáva. Presne tieto vlastnosti dokonale popisujú Lenovo Vibe P1.

Treba však podotknúť, že ani Gorilla Glass 3 nie je všemocná ochrana displeja a ak Vás zastihla situácia, kedy došlo k jej prekonaniu Váš lcd displej si to odnáša plným počtom rozbitých pixelov. Telefón sa v ten moment stáva nepoužiteľným a Vám táto nemilá udalosť okrem telefónu pokazila minimálne zvyšok dňa.

Po ochabnutí emócií je však potrebné túto situáciu riešiť a určite Vás nič nepoteší viac ako to, že ste na správnom mieste kde sa Vám ponúkne definitívne riešenie, ako navrátiť Vášmu Lenovu Vibe P1 nový život. Tým riešením je kvalitný a nový Lenovo Vibe P1 LCD displej, ktorý zahŕňa aj nalepené dotykové sklo.

Lenovo Vibe P1 LCD displej + dotykové sklo ZA SUPER CENU .

Práve vďaka spojeniu dielov LCD displeja a dotykového skla, je výmena rozbitého displeja jednoduchšia a výhodnejšia ako kedykoľvek predtým. Dokonca až tak, že si ju viete vykonať aj sami bez toho, aby ste sa museli obracať na servis mobilných telefónov.

K tomuto kroku Vám iste pomôže nasledujúce video, ktoré daný postup výmeny detailne popisuje a ukazuje, pričom ho stačí len verne napodobniť.

Pre daný servisný diel pre Lenovo Vibe P1 poskytujeme záruku 2 roky. Za škody a nedostatky spôsobené neprofesionálnym zásahom nenesieme zodpovednosť. Ak nemáte skúsenosti s výmenou náhradných dielov, odporúčame navštíviť servis mobilných telefónov.

Ešte predtým výmenou Vás, ale musíme upozorniť, že za neodbornú manipuláciu s našim servisným dielom neručíme, preto ak si na výmenu netrúfate sami odporúčame Vám smerovať Vaše kroky ku kvalitnému servisu vo Vašom meste. Riešenie rozbitého displeja je teda pred Vami a je len na Vás, kedy sa budete znovu tešiť z Vášho opraveného a novým dielom vynoveného smartfónu

Lenovo Vibe P1 môžete nájsť pod názvami :

  • Lenovo Vibe P1 displej
  • LCD Lenovo Vibe P1
  • Lenovo Vibe P1 LCD Displej
  • Dotykové sklo Lenovo Vibe P1
  • Dotyková plocha Lenovo Vibe P1

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo Vibe P1 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.