HTC Desire 620 dotykové sklo

22.00 12.00

DOTYKOVÉ SKLO, DIGITIZER,DOTYKOVÝ PANEL HTC Desire 620

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 515412100 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

HTC Desire 620 dotykové sklo

Jednou zo základných charakteristík HTC Desire 620 je veľký displej, ktorý dopĺňa dobrý a rýchly fotoaparát. Jeho používanie však môže znemožniť nemilá udalosť, v podobe prasknutia dotykového skla. Prasklina spôsobuje zlú viditeľnosť displeja, vaše dotyky sú nepresné a používanie Vášho telefónu je pre Vás po novom nočnou morou.

Dobrou správou je fakt, že tento aspekt vo Vašom živote dokážete ľahko ovplyvniť a my Vám ponúkame riešenie, v podobe servisného dielu- dotykového skla. Toto sklo je kvalitným príslušenstvom značky HTC a rodiny telefónov Desire, konkrétne model Desire 620. Ak tento model vlastníte a nechcete, aby bolo pre Vás jeho používanie po prasknutí dotykovej plochy nepríjemné, ste na správnom mieste !

HTC Desire 620 dotykové sklo nájdete pod označením:

  • HTC Desire 610
  • HTC 620G
  • HTC D620h
  • HTC D620u

Ak sa túto výmenu rozhodnete urobiť svojpomocne, určite Vám pri nej pomôže nasledujúce video. Predtým Vás ale musíme upozorniť, že proces výmeny vykonávate iba na vlastné riziko a za neodbornú manipuláciu so servisným dielom, ktorá môže viesť k jeho poškodeniu neručíme. Pre Vás, ktorí si na svojpomocnú výmenu netrúfate máme odporúčanie v podobe kvalitného servisu mobilných telefónov vo Vašom okolí, kde sa zveríte do rúk odborníkom.

HTC Desire 620 môžete nájsť pod názvami :

  • HTC Desire 620 dotyková vrstva
  • HTC Desire 620 dotykové sklo
  • Dotyková plocha HTC Desire 620
  • HTC Desire 200 dotykový panel

Na daný servisný diel pre HTC Desire 620 poskytujeme záruku 2 roky. Ak by ste si však výmenu radi vykonali sami, pretože nemáte čas na hľadanie, či chodenie po servisoch, no postup je pre Vás zložitý, jediným riešením je objednanie kompletného servisného dielu v podobe LCD displeja s už nalepenou dotykovou plochou, ktorý máme samozrejme tiež v ponuke TU.

Oprava Vášho telefónu je teda len vo Vašich rukách, riešenie je na dosah, stačí sa rozhodnúť

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom nainfo@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HTC Desire 620 dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.