LG Optimus L9 dotykové sklo

15.00 14.00

Dostupné u nášho dodávateľa

LG Optimus L9 (p760,p765,p768) dotyková plocha

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2013 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

LG Optimus L9 dotykové sklo

LG Optimus L9 bol pre mnohých skvelou voľbou v strednej triede. Voľbou, ktorá svojim používateľom priniesla určitý štandard v podobe dvojjadrového procesora, výkonnej pamäte RAM, 5Mpx fotoaparátu, obľúbeného operačného systému Android v najrozšírenejšej verzii 4.0, v tejto triede menej zastúpené NFC a tiež 4,7“ IPS LCD displej.

Ak ste majiteľom tohto smartfónu a kvôli akejkoľvek neočakávanej príčine Vaše LG Optimus L9 dotykové sklo doslúžilo je čas na výmenu. V tomto prípade máme pre Vás riešenie, v podobe nového dotykového skla, ktoré je kvalitným servisným dielom. To je zárukou, že s ním určite budete spokojný. Skôr než sa nazdáte, môžu byť Vaše problémy s nefungujúcim dotykovým sklom minulosťou.

LG Optimus L9 dotykové sklo je kompatibilný s naslednujúcimi zariadeniami:

  • LG Optimus L9
  • LG optimus p760
  • LG optimus p765
  • LG optimus p768

V prípade, že ste sa rozhodli správne- pre jeho objednávku, musíte sa ešte vysporiadať s otázkou výmeny. V nej máte rozdielne možnosti. Ak patríte k technicky zdatným používateľom, ktorým táto činnosť nie je cudzia, môžete si Vaše dotykové sklo vymeniť aj sami, pričom Vám pomôže video.

LG Optimus L9 môžete nájsť pod názvami :

  • náhradné sklo LG Optimus L9
  • LG Optimus L9 dotyková plocha
  • LG Optimus L9 dotykové sklo
  • LG Optimus L9 digitizer

Na daný servisný diel pre LG Optimus L9 poskytujeme záruku 2 roky. Výmena dotykovej plochy je náročný proces, ktorý vyžaduje profesionálne zručnosti,. Za neodbornú manipuláciu, ktorá by mohla priniesť viac škody ako úžitku neručíme. Preto ak sa na túto výmenu dotykového skla jednoducho necítite, odporúčame Vám obrátiť sa na kvalitný servis mobilných telefónov, kde za Vás túto výmenu radi urobia odborníci.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.