LG Optimus L4 II dotykové sklo

16.00

Dostupné u nášho dodávateľa

LG Optimus L4 II (e440,e445) dotyková plocha

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2005 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

LG Optimus L4 II dotykové sklo

LG Optimus L4 II je štvrtým nástupcom modelov generácie Optimus L, ktorá sa vyznačuje cenovou dostupnosťou a určením pre nenáročných používateľov. L4 nie je teda výnimkou a svojimi parametrami, ktoré tvorí 1GHz procesor, 512MB RAM a 3Mpx fotoaparát je predurčený len na základné úlohy.

Ak nechcete za svoj smartfón utrávať stovky eur a zvolili ste si práve LG Optimus L4 II, no neočakávaná udalosť Vám priniesla rozbité dotykové sklo, ste u nás na správnom mieste. Okrem záruky kvality Vás poteší aj to, že toto nové LG Optimus L4 II dotykové sklo ponúkame za bezkonkurenčnú cenu, ktorá vôbec nezaťaží Vašu peňaženku.

LG Optimus L4 II dotykové sklo môžete nájsť aj pod označením:

  • LG Optimus L4 II
  • LG Optimus e440
  • LG Optimus e445

V prípade, že ste sa ho rozhodli objednať chceme Vás upozorniť, že výmena tohto dotykového skla patrí k náročnejším procesom. Ak si na tieto operácie trúfnete, pomôže Vám toto video.

LG Optimus L4 II môžete nájsť pod názvami :

  • LG Optimus L4 II dotykové sklo
  • digitizer LG Optimus L4 II
  • dotyková plocha LG Optimus L4 II
  • náhradné sklo LG Optimus L4 II

Na daný servisný diel pre LG Optimus L4 II poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že výmena vo vlastnej réžii nie je nič pre Vás, odporúčame Vám vyhľadať vo Vašom meste nejaký kvalitný servis mobilných telefónov, ktorý bremeno výmeny preberie za Vás. Celý tento proces bude pre Vás lacnejší, nakoľko ste si nový diel zaobstarali sami u nás. Možnosti výmeny sú teda pred Vami. Vedzte, že sú dnes výhodnejšie ako kedykoľvek predtým a ich výsledkom bude znovu plne funkčný LG Optimus L4 II.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.