LG G3 dotykové sklo

35.00 20.00

LG G3 D855 dotyková plocha + digitizér

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2023 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

LG G3 dotykové sklo

Nič neznepríjemní ovládanie Vášho LG G3 viac, ako prasknuté dotykové sklo na displeji, ktorý je hlavným lákadlom tohto vydareného smartfónu. Nepresné dotyky a fakt, že telefón vôbec nereaguje tak ako má sú len zdrojom zbytočných situácií, v ktorých sú vaše nervy vypäté viac než je zdravé. Je jasné, že o niečo také nestojí nikto. Práve preto by ste sa mali pozrieť po možných riešeniach tohto problému. Ak ste došli až sem, máme pre Vás skvelú správu- pozeráte sa správnym smerom, pretože prvým krokom v procese opravy Vášho telefónu do pôvodného stavu je objednávka servisných dielov.

Práve u nás nájdete LG G3 dotykové sklo za bezkonkurenčnú cenu.

LG G3  dotykové sklo nájdete aj pod:

  • LG G3
  • LG d855

V prípade výmeny tohto dotykového skla však musíme podotknúť, že tento proces je o niečo zložitejší. Je v ňom potrebné zvládnuť profesionálne prilepenie displeja k tomuto dotykovému sklu, pričom sa nejedná o jednoduchú záležitosť. Pomôcť Vám dokáže aj toto video. V prípade, že chcete jednoduchú výmenu, môžete sa rozhodnúť aj pre kúpu celého displeja vrátane dotykového skla. Výmenu týchto dvoch už spojených komponentov zvládne takmer každý a nájdete ich v predaji TU.

LG G3 môžete nájsť pod názvami :

  • LG G3 dotykové sklo
  • LG G3 dotyková plocha
  • náhradné sklo LG G3
  • LG G3 digitizer

Na daný servisný diel pre LG G3 poskytujeme záruku 2 roky. Ak si na proces výmeny netrúfate sami, odporúčame Vám zveriť výmenu dotykového skla profesionálnemu servisu mobilných telefónov niekde vo Vašom okolí z dôvodu, že za neodbornú manipuláciu, ktorá môže viesť k poškodeniu servisného dielu, či samotného telefónu neručíme.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.