LG Optimus L9 II LCD displej

25.00 20.00

Dostupné u nášho dodávateľa

LG Optimus L9 II (D605) LCD display

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2010 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

LG Optimus L9 II LCD displej

Šikovný nástupca strednej triedy L9, ktorý prináša vylepšenia takmer v každom smere. Aj takto by sa dal charakterizovať LG Optimus L9 II. Majiteľov tohto zariadenia poteší výkonnejší procesor Snapdragon 400, znovu dostatočne výkonná pamäť RAM, vylepšený fotoaparát, ktorého počet megapixelov sa zastavil tento krát na ôsmych a pekný LCD displej, ktorý teraz ponúka HD rozlíšenie.

Suma sumárom je naozaj radosť tento smartfón používať. Táto radosť vyprchá vtedy, keď počas nejakej neočakávanej udalosti Váš smartfón napríklad padá a v plnej miere si to odnáša práve jeho LCD displej. V tom prípade určite uvažujete o novom a tým pádom ste u nás správne. Ponúkame Vám nový LG Optimus L9 II LCD displej za perfektnú cenu len u nás.

LG Optimus L9 II lcd displej je kompatibilný so zariadeniami:

  • LG Optimus L9 II
  • LG optimus D605

Dobrý smartfón sa vždy vyplatí opraviť preto veríme, že už náš a čoskoro Váš nový LCD displej máte v košíku. To čo teraz musíte vyriešiť je samotná výmena. Ak patríte pokročilejším a technicky zdatným používateľom, môžete si ju v sprievode tohto videa realizovať aj sami.

LG Optimus L9 II môžete nájsť pod názvami :

  • náhradný displej LG Optimus L9 II
  • LG Optimus L9 II lcd displej
  • LG Optimus L9 II displej
  • LG Optimus L9 II dotykový displej

Na daný servisný diel pre LG Optimus L9 II poskytujeme záruku 2 roky. Upozorňujeme Vás však ,aby ste pri výmene lcd displeja zachovali vysokú mieru opatrnosti, nakoľko za neodbornú manipuláciu s našimi servisnými dielmi neručíme.

Ak by ste si na výmenu LCD displeja svojpomocne z akýchkoľvek dôvodov netrúfli, prosíme Vás aby ste sa radšej obrátili na profesionálny servis mobilných telefónov, ktorý za Vás preberie všetky riziká spojené s ňou. Skôr než sa nazdáte, bude Váš LG Optimus L9 II znovu vo svojej TOP forme s funkciami, ktoré Vás za roky používania tak tešili.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.