Zobrazených 1–12 z 31 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

LG displej

LG Displej

LG sa radí ku globálnym korporáciam, ktoré zamestnávajú desiatky tisíc ľudí po celom svete. Snahou tejto veľkej spoločnosti je svojim zákazníkom ponúkať inovácie v podobe nových výrobkov a technológií. Okrem plazmových televízií a klimatizačných jednotiek, sú ich špecialitou taktiež domáce siete, smartfóny a LG lcd displeje. Najväčším poslaním spolčnosti LG je okrem iného prínos optimalizovaných, mobilných zariadení zákazníkom po celom svete.

 Ak vlastníte jeden z prístrojov od LG určite viete vymenovať niekoľko z jeho výhod. Tie sa však vytrácajú hneď v prípade, že Váš mobilný telefón padá a jeho LG displej sa triešti na všetky strany. V tom prípade ho budete musieť oživiť čo najskôr. Gratulujeme, pretože u nás ste na správnom mieste. Prezrite si našu širokú ponuku LG displejov, určenú pre rôzne modely od tejto značky. Váš LG už nemusí skončiť v skrini s rozbitým displejom. Dajte mu novú šancu s novým, originálnym a kvalitným LG displejom, určeným presne pre Vaše zariadenie.

Došiel Vám náš nový LG displej dnes ? Tak to je skvelé, pretože o pár minút sa môžete tešiť z plne funkčného telefónu. Vravíte si ako to ? Odpoveď je jednoduchá. Každý z našich LG displejov a dotykovvých skiel okrem popisu obsahuje aj video, ktoré veľmi presne vysvetľuje a ukazuje postup, potrebný k bezproblémovej výmene Vášho rozbitého LG displeja za nový.

Môže zato profesionálne prilepenie dotykového skla k displeju, čo ho predpripravuje na jednoduchú výmenu. Nemusíte pritom ani opustiť Váš domov. Túto výmenu zvládne naozaj takmer každý. Vedzte, že hneď po nej a po zapnutí Vášho telefónu znovu zažijete všetky výhod LG displeja, ktoré Vám Váš telefón predtým ponúkol. Načo prísť o všetky Vaše esemesky, fotografie a cenné dáta uložené v pamäti telefónu, len kvôli malej nehode. Práve nový LG LCD displej je cesta k tomu, aby sa tak nestalo. Váš smartfón bude znovu ako pred nehodou s tým, že mu nový LG displej dodá pocit, že ste si ho práve dnes kúpili. .