LG G2 D802 LCD displej + dotykové sklo

55.00 33.00

LCD DISPLAY + DOTYKOVÉ SKLO LG G2 D802 ZA NAJLEPŠIU CENU.

Katalógové číslo: 2019 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

LG G2 D802 LCD displej + dotykové sklo

LG G2 D802 patrí stále k tomu najlepšiemu, čo značka LG dokáže svojim zákazníkom ponúknuť. Ak ste aj Vy hrdým majiteľom obľúbeného high-endu a dostali ste sa až sem, určite Vás postihla nemilá vec v podobe prasknutého displeja. Majitelia telefónov vysokej triedy si aj po tomto nemilom incidente zaslúžia to najlepšie a Vy ako jedným z nich, ste sa už určite rozhodli, že Vášmu miláčikovi pomôžete čo najskôr.

Našim zaručeným riešením pre Vás je servisný diel v podobe nového LCD displeja, vrátane dotykového skla. Nie je nič jednoduchšie ako si objednať tento diel pekne v celku bez toho, aby ste sa museli trápiť ďalším zháňaním jeho súčastí, či doplácaním v servise.

LG G2 D802 LCD displej + dotykové sklo máme SKLADOM v dvoch farebných variantách.

Práve vďaka skĺbeniu týchto dielov LCD displeja, dotykového skla dohromady, bude výmena Vášho displeja technologicky jednoduchá a menej náročná ako v prípade, že by sa diala bez nich. A čo je najdôležitejšie bude oveľa lacnejšia ! Zvládnuť samotný proces výmeny pomôže aj zhliadnutie videa, ktoré nájdete nižšie. Detailný postup potom zvládne napodobiť naozaj takmer každý. Hneď po ňom vdýchnete Vášmu telefónu nový život.

LG G2 D802 môžete nájsť pod názvami :

  • LG G2 D802 dotykové sklo
  • dotykové skíčko na LG G2 d802
  • Dotyková plocha LG G2 d802
  • LG G2 D802 LCD displej
  • LG G2 D802 displej

Na daný servisný diel pre LG G2 D802 poskytujeme záruku 2 roky. Za neodbornú manipuláciu, ktorá pri nepozornosti môže viesť k poškodeniu náhradného dielu, či samotného telefónu neručíme. Preto ak si aj napriek videu netrúfate tento postup zopakovať a aplikovať ho svojpomocne, odporúčame Vám nájsť si kvalitný servis mobilných telefónov a zveriť Váš poškodený telefón profesionálom.

Vďaka objednaniu náhradného dielu priamo od nás, Vás táto výmena bude stáť oveľa menej, ako keby ste si to všetko mali riešiť cez servis, ktorý Vám za objednanie dielov zaráta rôzne prirážky. Preto nevyhadzujte Vaše peniaze a investujte do náhradného dielu práve u nás.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Čierna

Go to Top