Zobrazených 1–12 z 31 výsledkov

Zobraziť bočný panel
Zobraziť 9 24 36

lg lcd displeje

LG lcd displeje

Ázijská spoločnosť LG patrí medzi výrobcov, ktorí sa začali na slovenkom a čekom trhu spomedzi prvých angažovať v predaji smartphonov, teda chytrých telefónov s dotykovým lcd displejom. Spočiatku šlo iba len o smartphony, ktoré by sme mohli prirovnať k mobilným telefónom s klasickou tlačidlovou konštrukciou. Tieto smartphony od LG boli výnimočné len v tom, že obsahovali ako pridaný doplnok dotykovú obrazovku.

Ako to však už býva, doba značne pokročila. V oblasti informačno-komunikačných technológií nastáva rozvoj veľmi rýchlo. Z roka na rok sa na trhu objavujú stále novšie a novšie produkty a ani spoločnosť LG nie je v tomto smere vôbec žiadnou výnimkou.

Prináša inovácie a technológie. Inovácia je presne to, čím sa dokážete do značnej miery odlíšiť od svojej konkurencie a spoločnosť LG si je toho s veľkou pravdepodobnosťou veľmi dobre vedomá. Práve preto LG priniesol na trh novinku – smartphon, ktorý má zahnutý lcd displej, ktorý označil príznažným názvom “Flex”

Väčšina zákazníkov pozná smartfóny od LG pod označením Optimus G, vďaka ktorým sa tento výrobca, nie len telekomunikačných zariadení vyhúpol medzi popredných predajcov mobilných prístrojov. Na našom eshope lacnydisplej.sk môžete nájsť širokú ponuku LG lcd displej-ov, LG dotykovým skiel a ďalších súčiastok, ktoré si môžete objednať pár jednoduchými krokmi.