LG G2 LCD displej + dotykové sklo + rámik

79.00 40.00

LG G2 D802 LCD display + dotykova plocha (digitizér)

LG lcd displej ponúkame v dvoch farebných variáciách : BIELEJ a ČIERNEJ /farbu prosim napíšte do poznámky/ .

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2018 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

LG G2 LCD displej + dotykové sklo + rámik

LG G2 D802 patrí stále k tomu najlepšiemu, čo značka LG dokáže svojim zákazníkom ponúknuť. Ak ste aj Vy hrdým majiteľom obľúbeného high-endu a dostali ste sa až sem, určite Vás postihla nemilá vec v podobe prasknutého displeja. Majitelia telefónov vysokej triedy si aj po tomto nemilom incidente zaslúžia to najlepšie a Vy ako jedným z nich, ste sa už určite rozhodli, že Vášmu miláčikovi pomôžete čo najskôr.

LG G2 môžete nájsť pod názvami :

  • LG G2
  • LG D802

Našim zaručeným riešením pre Vás je servisný diel v podobe nového LG G2 LCD displeja, vrátane dotykového skla a rámika. Nie je nič jednoduchšie ako si objednať tento diel pekne v celku bez toho, aby ste sa museli trápiť ďalším zháňaním jeho súčastí, či doplácaním v servise.

LG G2 LCD displej + dotykové sklo + rámik za najelpšiu cenu iba na našom eshope !

Práve vďaka skĺbeniu týchto dielov LCD displeja, dotykového skla a rámika dohromady, bude výmena Vášho displeja technologicky jednoduchá a menej náročná ako v prípade, že by sa diala bez nich. A čo je najdôležitejšie bude oveľa lacnejšia ! Zvládnuť samotný proces výmeny pomôže aj zhliadnutie videa, ktoré nájdete tu. Detailný postup potom zvládne napodobiť naozaj takmer každý. Hneď po ňom vdýchnete Vášmu telefónu nový život.

Vďaka objednaniu náhradného dielu priamo od nás, Vás táto výmena bude stáť oveľa menej, ako keby ste si to všetko mali riešiť cez servis, ktorý Vám za objednanie dielov zaráta rôzne prirážky. Preto nevyhadzujte Vaše peniaze a investujte do náhradného dielu práve u nás.

Daný diel môžete nájsť pod názvami :

  • LG G2 D802 displej
  • LCD LG G2
  • LG G2 LCD Displej
  • LG G2 display
  • Dotykové sklo LG G2
  • Dotyková plocha LG G2

Pre servisný diel LG G2 D802 poskytujeme záruku 2 roky. Za neodbornú manipuláciu, ktorá pri nepozornosti môže viesť k poškodeniu náhradného dielu, či samotného telefónu neručíme. Preto ak si aj napriek videu netrúfate tento postup zopakovať a aplikovať ho svojpomocne, odporúčame Vám nájsť si kvalitný servis mobilných telefónov a zveriť Váš poškodený telefón profesionálom.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Go to Top