LG G Pro Lite Dual dotykové sklo

21.00

Dostupné u nášho dodávateľa

LG G Pro Lite Dual dotyková plocha s digitizerom

Dostupné u nášho dodávateľa

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

LG G Pro Lite Dual dotykové sklo

LG G Pro Lite je poverený výrobcom na to, aby rozvíril vody v strednej triede mobilných telefónov s veľkým displejom. Môžeme ho zaradiť k tabletofónom resp. phabletom, pričom ponúkne 5,5“ qHD displej, dvojjadrový procesor, dostatok pamäte a 8Mpx fotoaparát.

Práca na Vašom kráľovsky veľkom displeji môže byť značne ochromená v prípade, že na ňom máte prasknuté dotykové sklo. Ovládanie sa v tej chvíli mení na horor a okrem toho tiež zreteľne nevidíte na displej, čo degraduje používanie tohto telefónu značným spôsobom.

Máme pre Vás však riešenie. To spočíva v novom a kvalitnom dotykovom skle, ktoré je plne kompatibilné s Vašim smartfónom LG G Pro Lite a teda zaručuje absolútnu spokojnosť a stopercentne kvalitnú náhradu Vášho starého a rozbitého dotykového skla.

Po jeho objednaní pred Vami stojí už len to, ako budete riešiť samotný proces výmeny tohto dotykového skla. Ste pokročilým používateľom, ktorý je ešte okrem toho technicky zdatný a má naozaj šikovné ručičky ? V tom prípade pre Vás výmena dotykového skla nebude problém a pomôže Vám pri nej aj video.

LG Pro lite Dual môžete nájsť pod názvami :

  • LG Pro lite dual dotykový displej
  • LG Pro lite dual Dotykové sklo
  • Dotyková plocha LG Pro lite dual

Na daný servisný diel pre LG Pro Lite Dual poskytujeme záruku 2 roky. Ak nepatríte medzi skusených opravárov mobilných zariadení, prosíme Vás aby ste svoj smartfón a nové LG G Pro Lite Dual dotykové sklo zaniesli do profesionálneho servisu mobilných telefónov, kde mu doprajú potrebnú starostlivosť, nakoľko za neprofesionálnu manipuláciu s našim servisným dielom neručíme.

Je len na Vás ako sa pri výmene rozhodnete no vedzte, že výsledkom bude znovu funkčný LG G Pro Lite a vy sa nebudete musieť zapodievať jeho problémami iba výhodami.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.