LG G2 D802 dotykové sklo

25.00 12.00

LG G2 D802 dotyková plocha s digitizerom ponúkame v dvoch farebných variáciách ČIERNEJ a BIELEJ / požadovanú farbu prosím napíšte do poznámky/

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 2020 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

LG G2 D802 dotykové sklo

Nešťastné pády telefónov práve vo chvíli kedy to nečakáte, naozaj ich majiteľom nespôsobujú radosť. Ak vlastníte LG G2 D802 a táto nemilá udalosť Vás už postihla, no mali ste v nej trošku šťastia v podobe, že si pád odnieslo iba Vaše dotykové sklo a displej zostal nepoškodený, ste na správnom mieste ! Dotyková plocha je pre Vás ideálnou voľbou, po ktorej by ste mali siahnuť. Neznepríjemňujte si používanie vášho telefónu, ktoré sa s poškodeným dotykovým sklom stáva nočnou morou. Dotyky sú nepresné, telefón nereaguje ako má a jediné čo Vám to prinesie je zbytočná nervozita. Práve preto by ste si mali tento diel objednať už dnes a vyhnúť sa tak nepríjemnostiam, ktoré Vás s poškodeným dotykovým sklom sprevádzajú.

LG G2 D802 dotykové sklo máme SKLADOM v dvoch farebných variantách.

Samotný proces výmeny dotykového skla je však náročnejším úkonom. Zahŕňa totiž odborné prilepenie displeja, k dotykovému sklu, čo nie je práve najjednoduchšia záležitosť. V prípade, že nechcete strácať čas výmenou v servise, chcete jednoduchú výmenu, ktorú si viete vykonať aj sami, odporúčame Vám zakúpiť celý LCD displej vrátane dotykovej plochy, ktorý máme v predaji TU.

Ak však patríte k skúseným používateľom a myslíte si, že by ste výmenu samotnej dotykovej plochy zvládli, pomôcť Vám môže aj toto video.

LG G2 D802 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové skíčko na LG G2 d802
  • LG G2 D802 dotykové sklo
  • Dotyková plocha LG G2 d802

Na daný servisný diel pre LG G2 D802 poskytujeme záruku 2 roky. Za neodbornú manipuláciu, ktorá môže viesť k poškodeniu Vami zakúpeného náhradného dielu neručíme. Preto neskúseným používateľom odporúčame vyhľadať si v mieste ich bydliska spoľahlivý servis, kde prinesú tento náhradný diel v podobe dotykovej plochy a výmenu prenechajú odborníkom

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky LG, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Go to Top