HTC desire 620 lcd displej + dotykové sklo

50.00 45.00

HTC DESIRE 620 620G, D620h, D620u LCD display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 561611000 Kategórie: Značky: , ,

Popis

HTC desire 620 lcd displej + dotykové sklo

Obľúbený smartfón z dielne HTC a rodiny Desire s označením Desire 620, ponúka mnoho zaujímavých vlastností. Nehovoriac o tom, že si väčšinu z nich užijete na rozmernom displeji, ktorý pokrýva značnú časť prednej strany tohto zariadenia. Túto skutočnosť ale môže narušiť jediná sekunda, ktorá spôsobí nehodu, pričom jej plné následky si odnáša Váš displej.

Ak ste sa dostali až sem, určite nám dáte za pravdu, že sa jedná o naozaj nepríjemný moment. Váš obľúbený telefón sa stáva v túto chvíľu nepoužiteľný a jediné čo Vám zostáva je pozrieť sa po dostupných riešeniach. Nezostáva nám nič iné len skonštatovať, že s nami tieto riešenia určite nájdete, nakoľko všetky z nich začínajú a končia pri náhradnom diely v podobe nového, kvalitného LCD displeja dodávaného vrátane dotykového skla.

Aj pod označením :

  • HTC Desire 610
  • HTC 620G
  • HTC D620h
  • HTC D620u

môžete nájsť HTC Desire 620 lcd displej s dotykovým sklom.

Dobrou správou pre Vás je fakt, že výmenu LCD displeja, ktorý Vám ponúkame už s nalepeným dotykovým sklom, značne zľahčuje výmenu tohto servisného dielu. Dovolíme si tvrdiť, že túto výmenu zvládne naozaj takmer každý. Skvelým pomocníkom počas nej Vám bude toto priložené video, ktoré popisuje a ukazuje kompletný postup, vedúci k navráteniu života Vášmu telefónu.

HTC Desire 620 môžete nájsť pod názvami :

  • HTC Desire 620 dotyková vrstva
  • lcd display HTC desire 620
  • HTC Desire 620 dotykové sklo
  • HTC Desire 620 lcd displej
  • Dotyková plocha HTC Desire 620
  • HTC Desire 620 dotykový panel

Pre daný servisný diel pre HTC DESIRE 620 poskytujeme záruku 2 roky. Našou povinnosťou je ale upozorniť Vás, aby ste boli pri tejto výmene naozaj opatrní, nakoľko nenesieme zodpovednosť za neodbornú manipuláciu s náhradným dielom.

Ak by ste si na výmenu netrúfali sami, odporúčame Vám využiť služby servisu mobilných telefónov niekde vo Vašom okolí, pričom kvôli objednaniu servisného dielu u nás dokážete značne ušetriť. Čím skôr v tejto veci začnete konať, tým skôr sa budete môcť znova tešiť z Vášho HTC Desire 620 a jeho nového kvalitného displeja.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HTC desire 620 lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.