HTC Desire 200 LCD displej + dotykové sklo

30.00

HTC Desire 200 LCD display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15020 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC Desire 200 LCD displej + dotykové sklo

HTC Desire 200 si vyberajú kvôli jeho skutočne nízkej cene najmä tí, ktorým stačí telefón so základnými funkciami, no zároveň chcú smartfón, ktorý im mnohé veci v dnešnej dobe dokáže uľahčiť. Dostanete základnú výbavu, ktorá Vám ako nenáročnému používateľovi plne dostačuje, pričom zariadeniu dominuje 3,5“ LCD displej, ktorý Vám obyčajný „hlúpy“ telefón neposkytne.

Práve vďaka tomuto displeju vidíte na svoj smartfón lepšie, všetko je prehľadnejšie a aj napriek nízkej cene možno povedať, že si HTC Desire 200 svoju úlohu plný zodpovedne. To všetko iba do chvíle, kedy sa Vám stane nehoda, ktorej výsledkom je rozbitý LCD displej. Vedzte však, že nové LCD displeje už dávno nie sú také drahé ako kedysi a tak sa Vám oživenie Vášho smartfónu určite vyplatí s našim novým LCD displejom.

Samotná výmena LCD displeja Vás teda vyjde omnoho lacnejšie, než by ste mali ísť do kúpi nového telefónu a to je presne ten aspekt, kedy táto výmena má význam. Vymeniť si ho môžete dokonca aj sami v prípade, že patríte k pokročilejším používateľom. Ak by ste sa do toho chceli pustiť určite si nechajte pomôcť týmto videom.

HTC Desire 200 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha HTC Desire 200
  • HTC Desire 200 dotykové sklo
  • HTC Desire 200 lcd displej
  • HTC Desire 200 dotyková vrstva
  • lcd display HTC desire 200
  • HTC Desire 200 dotykový panel

Na daný servisný diel pre HTC Desire 200  poskytujeme záruku 2 roky. Za neodbornú manipuláciu s našim novým servisným dielom v podobe LCD displeja však neručíme, preto ak si na výmenu netrúfate odporúčame Vám obrátiť sa na profesionálov.

Výsledkom toho bude nový LCD displej dokonale fungujúci vo Vašom HTC Desire 200, ktorý bude znovu tým spoľahlivým telefónom ako pred nehodou.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.