HTC One Mini M8 LCD displej + dotykové sklo

75.00 48.00

LCD display + dotyková plocha (digitizer) HTC One Mini M8

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15151 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC One Mini M8 LCD displej + dotykové sklo

HTC One mini M8 vychádza z druhej generácie vlajkových lodí HTC, ktoré zaujmú krásnym, cenami ovenčeným dizajnom, doplneným o špičkovú výbavu. Telefón zastupuje luxusnú strednú triedu a ponúka štvorjadrový procesor, výkonné grafické jadro, hliníkovú konštrukciu, 1GB RAM, šikovný fotoaparát a pekný Super LCD displej s HD rozlíšením.

Na ten je radosť pozerať avšak len do chvíle, kedy sa z akýchkoľvek príčin rozbije. V tomto prípade je teda jediným riešením nový LCD displejdotykovým sklom, na ktorý sa práve pozeráte. Ide o kvalitný servisný diel, určený presne pre Vaše HTC One mini M8. Jedine s ním získate späť svoj telefón, ktorý Vám bude slúžiť ešte zopár rokov.

HTC ONE Mini 2 nájdete aj pod označením:

  • HTC Mini M8
  • HTC ONE MINI 2

Okrem skvelej ceny Vás poteší aj fakt, že výmena tohto LCD displejadotykovým sklom nemusí stáť ani cent naviac. Vzhľadom k tomu, že tento HTC One Mini M8 LCD displej dodávame s už predom nalepeným dotykovým sklom, je jeho výmena naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý.

Stačí ak si predtým pozriete toto video, ktoré veľmi presne opisuje celý postup výmeny. Hneď po jeho zopakovaní sa môžete tešiť z úplne nového LCD displejadotykovým sklom a plne funkčného smartfónu.

HTC ONE MINI 2 môžete nájsť pod názvami :

  • HTC One Mini 2 LCD Displej
  • Dotykové sklo HTC One Mini 2
  • LCD HTC One Mini 2
  • HTC One Mini 2 displej
  •  HTC One Mini 2 Dotyková plocha

Pre daný servisný diel pre HTC Mini M8 poskytujeme záruku 2 roky. Ak by ste si na túto výmenu lcd displeja netrúfali sami prosíme Vás, aby ste sa obrátili na profesionálny servis, ktorý ju rád prevedie za Vás.

Skôr než sa nazdáte bude Vaše HTC One mini M8 ako nové, s novým a kvalitným LCD displejomdotykovým sklom. Naozaj nemáte načo čakať.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.