HTC Evo 3D dotykové sklo

16.00 7.00

HTC Evo 3D dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15102 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

HTC Evo 3D dotykové sklo

HTC Evo 3D spôsobilo svojho času malú revolúciu tým, že v sebe nieslo v tom čase veľmi obľúbenú a stále rozvíjajúcu sa 3D technológiu. Tá spočívala v zobrazovaní jeho displeja a tiež dvojici fotoaparátov, ktoré umožňovali robiť 3D snímky. Ostatná výbava tiež nezaostávala a jednalo sa o špičku, ktorá dodnes plní svoje povinnosti na výbornú.

Všetko sa to však pokazí v prípade, keď Vaše dotykové sklo v tomto telefóne vypovedá službu z akýchkoľvek dôvodov. Dotyky sa stávajú nepresné a celkové ovládanie telefónu sa stáva hororom. Nemusíte však hádzať flintu do žita, pretože máme pre Vás riešenie v podobe nového dotykového skla, ktoré vráti Váš raritný 3D telefón späť do formy.

Výmena dotykového skla je proces, ktoré sa radi k technologicky náročnejším z dôvodu, že si vyžaduje veľmi presné nalepenie dotykového skla k Vášmu displeju. Túto výmenu si môžete realizovať aj sami, avšak to odporúčame len v prípade, že patríte k technicky skúseným používateľom. Určite si tiež nechajte pomôcť týmto videom, ktoré celý postup výmeny dotykového skla popisuje.

HTC Evo 3D môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko HTC Evo 3D
  • HTC Evo 3D Dotyková plocha
  • HTC Evo 3D Dotykové sklo
  • dotykový panel HTC Evo 3D

Na daný servisný diel pre HTC Evo 3D poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že si na výmenu dotykového skla alebo displeja netrúfate sami prosíme Vás, aby ste sa s ňou obrátili na profesionálov, ktorí ju veľmi radi vyriešia za Vás, nakoľko za neprofesionálnu manipuláciu s našim servisným dielom neručíme.

Myslite na to, že výsledkom výmeny bude znovu plne funkčné HTC Evo 3D, ktoré stále dokáže ohúriť

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC , neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.