HTC Desire 500 LCD displej + dotykové sklo

50.00 20.00

HTC Desire 500 LCD display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15040 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC Desire 500 LCD displej + dotykové sklo

HTC Desire 500 je zástupcom nižšej strednej triedy, ktorý sa vďaka svojmu pomeru ceny a výkonu stal u mnohých zákazníkov naozaj obľúbeným. Mnohých zaujal novým Androidom, štvorjadrovým procesorom, 8Mpx fotoaparátom, jedným gigabajtom operačnej pamäte a tiež dobre spracovaným LCD displejom, ktorý ponúkol uhlopriečku 4,3“.

Jeho parametre teda hravo stačili na bežné činnosti s tým, že ponúkli aj  niečo naviac, čo prispelo k popularite tohto modelu. Ak ste jeho majiteľom a stretla Vás neočakávaná nehoda, ktorej následkom bol rozbitý LCD displej, ste u nás na správnom mieste. Ponúkame Vám totiž nový LCD displejdotykovým sklom, ktorý je naozaj kvalitným servisným dielom určeným na to, aby vyriešil Vaše problémy s rozbitým LCD displejomdotykovým sklom.

Okrem skvelej ceny, za ktorú Vám nový LCD displejdotykovým sklom ponúkame Vás iste zaujme aj fakt, že jeho výmenu môžete realizovať zadarmo a to vo vlastnej réžii. Je totiž tak jednoduchá, že ju zvládne takmer každý a k jej úspechu Vám skvele pomôže toto video.

HTC Desire 500 môžete nájsť pod názvami :

  • HTC Desire 500 displej
  • LCD HTC Desire 500
  • HTC Desire 500 LCD Displej
  • Dotykové sklo HTC Desire 500
  • Dotyková plocha HTC Desire 500

Pre daný servisný diel pre HTC Desire 500 poskytujeme záruku 2 roky. Už niekoľko minút po vybalený Vášho nového LCD displejadotykovým sklom, sa môžete tešiť z opätovnej funkčnosti Vášho telefónu, ktorú ste získali svojpomocne.

Ak si však na výmenu netrúfate, odporúčame Vám využiť služby profesionálneho servisu mobilných telefónov, ktorý ju hravo zvládne za Vás. Nech sa rozhodnete akokoľvek myslite na to, že výsledkom bude znovu funkčný HTC Desire 500, ktorý okrem toho s novým LCD displejomdotykovým sklom získa opäť pocit novoty.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.