HTC Desire 500 Dotykové sklo

18.00 9.00

HTC Desire 500 dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15042 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

HTC Desire 500 Dotykové sklo

HTC Desire 500 patrí k dobre vyzerajúcim smartfónov strednej triedy, ktorý zaujme okrem iného aj skvelým pomerom cena/výkon. Na jeho podarený dizajn sa však pozerá o dosť horšie v prípade, že jeho masívnu prednú stranu, ktorá patrí displeju a trojici dotykových tlačidiel, zdobí nepekná prasklina.

Okrem nepríjemnému pohľadu na takýto telefón je ešte horší fakt, že sa lcd displej pod takouto prasklinu stáva hrozne ovládateľný, pričom je niektoré operácie na telefóne až nemožné vykonať.

Výsledkom toho je Vaša stupňujúca sa nervozita kedykoľvek, keď s telefónom potrebujete pracovať. Dajte jej zbohom čím skôr a využite naše riešenie nového dotykového skla, ktoré Váš HTC Desire 500 vráti znovu k plnohodnotne ovládaným telefónom.

Ak patríte k pokročilejším používateľom, proces výmeny tohto skla dokážete vykonať aj sami. K jeho docieleniu Vám značne pomôže aj nasledujúce video. Vás ostatných ale musíme upozorniť, že proces výmeny dotykového skla patrí k technicky náročnejším procesom. Jeho dokonalé prevedenie vyžaduje odborne nalepenie displeja k dotykovému sklu, čo nie je práve jednoduchá záležitosť. zlepený komplet dostane TU.

HTC Desire 500 môžete nájsť pod názvami :

  • HTC Desire 500
  •  HTC Desire 500 Dotykové sklo
  • Dotyková plocha HTC Desire 500

Na daný servisný diel pre HTC Desire 500 poskytujeme záruku 2 roky. Výmenu vo vlastnej réžii vykonávate iba na vlastné riziko, pričom za neodbornú manipuláciu s našim servisným dielom neručíme. Ak si na túto výmenu netrúfate sami, našim jediným odporúčaním je vyhľadať si kvalitný servis mobilných telefónov niekde vo Vašom meste, kde svoj telefón zveríte do rúk odborníkom.

Prvým krokom k tomu celému je ale objednávka nového HTC Desire 500 dotykového skla, pričom čím skôr ju budete realizovať, tým skôr sa znova môžete tešiť zo stopercentne funkčného telefónu.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Go to Top