HTC One M8 LCD displej + dotykové sklo

70.00 28.00

HTC One M8 LCD display + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15140 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC One M8 LCD displej + dotykové sklo

HTC One M8 je druhým zástupcom vlajkových lodí rady One, ktorá mnohých na prvý pohľad zaujme už svojim dizajnom. Ten je samozrejme doplnení špičkovou výbavou a One M8 nie je výnimkou. Jeho hliníkový dizajn je tu dotiahnutý ešte k väčšej dokonalosti a telefón ponúka zlepšenie aj v každej hardvérovej oblasti. Jeho hlavnou devízou je krásny 5“ Super LCD displej s full HD rozlíšením, ktorý je samozrejme tiež hlavným ovládacím prvkom tohto zariadenia.

Ak ste jeho majiteľom a stretla Vás nehoda, ktorej výsledkom bolo rozbitie tohto LCD displejadotykovým sklom, určite by ste svojej vlajkovej lodi mali pomôcť. Najideálnejšie riešenie spočíva v tomto novom a kvalitnom LCD displejdotykovým sklom, ktorý Vás zaujme aj skvelou cenou.

Okrem nej Vás iste poteší aj fakt, že si výmenu nového LCD displeja s dotykovým sklom budete môcť realizovať aj sami, v pohodlí Vášho domova. To všetko vďaka tomu, že tento LCD displej je dodávaný s už profesionálne nalepeným dotykovým sklom, čo postup výmeny značne zjednodušuje. Predtým než sa do toho pustíte Vám dávame do pozornosti toto video, ktoré celý postup výmeny LCD displejadotykovým sklom presne popisuje.

HTC One M8 môžete nájsť pod názvami :

  • HTC ONE M8 Dotyková plocha
  • dotykové sklíčko HTC ONE M8
  • HTC ONE M8 lcd displej
  • dotykový panel HTC ONE M8
  • Dotykové sklo HTC ONE M8
  • dotykový displej HTC ONE M8

Pre daný servisný diel pre HTC One M8 poskytujeme záruku 2 roky. V prípade, že si na výmenu z akýchkoľvek dôvodov netrúfate sami, odporúčame Vám, aby ste sa radšej obrátili na profesionálov, nakoľko za neodbornú manipuláciu s našim servisným dielom neručíme.

Hneď po výmene sa môžete tešiť z takmer nového HTC One M8, ktoré Vám s novým LCD displejomdotykovým sklom hravo poslúži ešte dlho

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC , neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Go to Top