HTC Desire 601 Dotykové sklo

20.00 10.50

DOTYKOVÉ SKLO, DIGITIZER,DOTYKOVÝ PANEL HTC Desire 601

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15052 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

HTC Desire 601 Dotykové sklo

HTC Desire 601 je telefón poctivej strednej triedy určený používateľom, ktorí prehodnocujú svoje investície a nechcú platiť zbytočne veľa za iné drahšie modely. Nečakaná nehoda, ktorá spôsobí prasknutie dotykovej plochy, ale tento telefón značne degraduje a práca s ním sa stáva doslova hororom. Takáto nemilá udalosť je však nechcenou investíciou používateľov, ktorí svoje finančné prostriedky majú radi pod kontrolou.

V tomto prípade ste na správnom mieste, nakoľko iba u nás kúpite nový, kvalitný, náhradný diel dotykového skla za bezkonkurenčnú cenu na trhu. Po negatívnej udalosti, ktorá spôsobila prasknutie Vášho dotykového skla, tak prichádza pozitívna realita lacného a kvalitného príslušenstva. Práve tá umožní, že sa Váš HTC Desire 601 bude znova ako nový.

HTC Desire 601 dotykové sklo nájdete aj pod :

  • HTC Desire 619D
  • HTC ZARA

Druhou potešujúcou správou je fakt, že samotnú výmenu tohto skla si viete urobiť aj sami v pohodlí Vášho domova. V tomto prípade Vám pomôže video.

HTC Desire 601 môžete nájsť pod názvami :

  • dotykový displej HTC desire 601
  • Dotykové sklo HTC desire 601
  • HTC desire 601 dotykový panel
  • Dotyková plocha HTC desire 601

Na daný servisný diel pre HTC Desire 601 poskytujeme záruku 2 roky. Je však našou povinnosťou Vás upozorniť, že výmena tohto dielu patrí k náročnejším procesom. Za neodbornú manipuláciu, ktorá môže spôsobiť poškodenie servisného dielu teda neručíme.

Nie všetkým používateľom sa ale tieto možnosti pozdávajú, preto ako ste jedným z nich, odporúčame Vám vyhľadať vo svojom okolí kvalitný servis mobilných telefónov, kde Vám túto výmenu budú realizovať profesionáli. Objednaním servisného dielu práve u nás dokážete v servise značne ušetriť. Preto neváhajte a urobte prvý krok k oprave Vášho telefónu do pôvodného stavu ešte dnes.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk alebo telefonicky +421 907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.