HTC Desire X dotykové sklo

15.00 12.00

HTC Desire X dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15092 Kategórie: , Značky: , , ,

Popis

HTC Desire X dotykové sklo

HTC Desire X bol model, ktorý v strednej triede pre mnohých stelesňoval dokonalý prístroj. Ide naozaj o model, ktorý je obľúbený doteraz a to všetko vďaka svojmu vydarenému dizajnu, dvojjadrovému procesoru, peknej nadstavbe, kvalitnom zvuku v kombinácii s technológiou od známej značky Beats, šikovnému fotoaparátu a takmer gigabajtu RAM.

HTC Desire X nájdete aj pod označením:

  • HTC Desire X
  • HTC Desire T328e

Toto HTC si plní svoje povinnosti dokonale a preto sa ho mnohí neradi vzdávajú. To všetko však len do momentu, kedy odchod zo služby zahlási jeho dotykové sklo. V prvom rade si však treba uvedomiť, že Vy svojmu Desire X nemusíte dať zbohom ani potom, pretože Vám ponúkame kvalitné, nové dotykové sklo, ktoré zas všetko uvedie na pravú mieru.

Najdôležitejšie je to, že sa Vášho obľúbenca nebudete musieť vzdať a jeho oprava takmer vôbec nezaťaží Vašu peňaženku. Nové dotykové sklo si dokonca môžete vymeniť aj sami v prípade, že patríte k technicky zdatným používateľom, nakoľko sa jedná o zložitejší proces, kedže k dotykovému sklu  musíte odborne prilepiť displej, alebo máte možnosť si už zakúpiť zlepený komplet TU.

Ak by ste ho chceli realizovať sami, určite si dávajte dobrý pozor a nechajte pomôcť týmto videom, ktoré popisuje celý postup výmeny dotykového skla.

HTC Desire X môžete nájsť pod názvami :

  • dotykové sklíčko HTC Desire X
  • HTC Desire X Dotyková plocha
  • HTC Desire X Dotykové sklo
  • dotykový panel HTC desire X

Pre daný servisný diel pre HTC Desire X poskytujeme záruku 2 roky. Ak sa na výmenu necítite odporúčame Vám, aby ste vo vlastnom záujme využili služby profesionálneho servisu mobilných telefónov, ktorý celú výmenu obstará za Vás. Nech sa už rozhodnete tak či onak, výsledkom bude znovu výborne fungujúce HTC Desire X, ktoré Vám vďaka novej dotykovej ploche poslúži ešte dlho.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC , neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.