HTC One S LCD displej + dotykové sklo

45.00 20.00

HTC One S Z560e LCD displej + dotyková plocha (digitizer)

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 15160 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

HTC One S LCD displej + dotykové sklo

HTC One S je zástupcom výkonných telefónov, ktoré nie sú zvyknuté robiť kompromisy. Za jeho cenovku dostanete pevné, kovové telo, úžasný fotoaparát, výkonu na rozdávanie a dominantný LCD displej, ktorý Vám zobrazí čokoľvek si od neho zaželáte. Zlyhá iba v prípade, že Vás postretne tvrdý pád Vášho telefónu alebo iná neočakávaná udalosť, ktorá si svojim koncom odnáša so sebou aj celý Váš LCD displej vrátane dotykového skla.

Po prvotnom šoku z tejto udalosti ale príde vytriezvenie, ktoré je vhodné využiť na to, aby ste našli riešenie. To spočíva v tomto novom LCD displejidotykovým sklom, ktorého výmena vráti Vášmu One S jeho lesk a plnú silu, tak smelo do toho !

HTC ONE S nájdete aj pod označením:

  • HTC One S
  • HTC Z560e

Veríme, že ste sa rozhodli rýchlo a nový LCD displejdotykovým sklom už leží vo Vašom virtuálnom košíku. Okrem jeho priaznivej cenovky Vás poteší aj to, že jeho výmena Vás nemusí stáť ani cent. Vďaka tomu, že tento LCD displej dodávame už s vopred nalepeným dotykovým sklom, je jeho výmena naozaj jednoduchá a zvládne ju takmer každý. Ak by ste sa do nej chceli pustiť, určite Vám pomôže toto video.

HTC One S môžete nájsť pod názvami :

  • HTC ONE S Dotyková plocha
  • dotykové sklíčko HTC ONE S
  • HTC ONE S dotykové sklo
  • dotykový displej HTC ONE S
  • HTC ONE S dotykový panel
  • HTC ONE S lcd displej

Pre daný servisný diel pre HTC One S poskytujeme záruku 2 roky.Pri výmene displeja stačí presne napodobiť jeho postup a už za pár minút sa tešíte z nového LCD displeja, s dotykovým sklom.

V prípade, že by ste sa do výmeny neradi púšťali sami prosíme Vás, aby ste kvôli nej vyhľadali vo Vašom meste profesionálny servis mobilných telefónov, ktorý Vám s výmenou LCD displejadotykovým sklom rád pomôže. Z výsledku budete istotne nadšení

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky HTC, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Go to Top