Lenovo Vibe X3 lcd displej + dotykové sklo

55.00 35.00

Lcd displej + dotyková plocha Lenovo Vibe X3

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 84230470 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Lenovo Vibe X3 lcd displej + dotykové sklo

Lenovo patrí k spoločnostiam, ktoré sa snažia zákazníkov nalákať na čo najlepší pomer ceny a výkonu. Inak to nie je ani u phabletu Lenovo Vibe X3, ktorý má vzhľadom na svoje vlastnosti veľmi priaznivú cenu a zároveň ideo high-end. Vďaka jemne prehnutej zadnej strane prístroj dobre padne do ruky. Užívateľ zároveň dokáže kedykoľvek nahmatať čítačku odtlačkov prstov umiestnenú do panela na zadnej strane, ktorý vystupuje nad celkovú dotykovú plochu.

Lenovo Vibe X3 lcd displej a dotykové sklo nájdete na internete aj pod označením:

  • Lenovo Vibe X3 (X3C50)
  • Lenovo Lemon X (X3C70)

Okrem nej sa v ňom nachádza aj šošovka fotoaparátu a duálna LED dióda. Senzor má rozlíšenie až 21MPx, podporuje autofocus a dokáže nahrávať video s rozlíšením až 3 840 x 2 160. Smartphone poháňa procesor Snapdragon 808s klasickou dvojicou štyroch jadier pre vysoký výkon a úsporu energie na takte až 1,8GHz alebo 1,2GHz, v závislosti od toho, ktorá časť práve pracuje.

Sekundujú mu 3GB RAM a užívateľom poslúži 32GB internej pamäti na multimédiá a dokumenty spolu s podporou pamäťových kariet. Spojením veľkého 5,5“ displeja a kovovej konštrukcie ale vzniká zariadenie náchylné na mechanické poškodenia v dôsledku pádov.

Ak ste svoje Lenovo Vibe X3 poškodili rozbitím displeja, môžete vymeniť celú prednú stranu za diel z nášho e-shopu.

Lenovo Vibe X3 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha Lenovo Vibe X3
  • Dotykové sklo Lenovo Vibe X3
  • dotykový displej Lenovo Vibe X3
  • displej Lenovo Vibe X3
  • Lenovo Vibe X3 LCD Displej
  • Lenovo Vibe X3 LCD

Pre daný servisný diel pre Lenovo Vibe X3  poskytujeme záruku 2 roky. Kompaktné rozmery a unibody konštrukcia sa pri nutnosti výmeny menia na prekážky, ktoré komplikujú celú situáciu. Kvôli nim budete potrebovať okrem bežného náradia aj teplovzdušnú pištoľ alebo fén a dávku trpezlivosti.

Niektoré časti totiž treba opatrne nahriať, aby sa roztopilo lepidlo, ktorým sú pripevnené ku zvyšku zariadenia. Ak neviete ako pri výmene postupovať, môžete sa obrátiť na profesionálny servis. Lenovo Vibe X3 bude s novým displejom  a dotykovým sklom vyzerať ako nové.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom nainfo@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo Vibe X3 lcd displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top