Lenovo S860 LCD displej + dotykové sklo

55.00 30.00

Lenovo S860 LCD display + dotyková plocha / digitizer

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Katalógové číslo: 145004 Kategórie: , Značky: , ,

Popis

Lenovo S860 LCD displej + dotykové sklo

Lenovo S860 patrí k ďalším z modelov, ktoré podporujú dvojicu SIM kariet. Okrem toho ponúka krásny, čistý dizajn, dostatočný výkon, stereo reproduktory a obrovský 5,3“ LCD displej, ktorá krásne dopĺňa jednoduchosť celej prednej strany. Pri pohľade naň je už len predstava o tom, ako sa rozbil naozaj hrozná. Náhody sa ale stávajú a Vy pravdepodobne už čelíte tejto realite. S pomocníkom ako sme my zvládnete poraziť problém rozbitého displeja ľavou zadnou.

Lenovo s860 nájdete aj pod označením:

  • Lenovo S860
  • Lenovo S856
  • Lenovo S810t

Ponúkame Vám silnú a presvedčivú zbraň v podobe nového LCD displeja s dotykovým sklom, ktorý u nás nájdete dokonca v dvoch farebných variantoch čiernej a bielej. Stačí si teda len vybrať farbu a Vaše Lenovo S860 je znovu o krok bližšie k tomu, aby bolo tým, čím kedysi.

Lenovo S860 LCD displej + dotykové sklo môžete mať doma už zajtra

Samotná výmena Vášho rozbitého LCD displeja za nový je pomerne jednoduchá. Ak chcete, môžete si ju zrealizovať aj sami, v pohodlí Vášho domova. Nechajte si pomôcť týmto videom, ktoré daný postup výmeny presne popisuje.

Lenovo S860 môžete nájsť pod názvami :

  • Lenovo S860 displej
  • LCD Lenovo S860
  • Lenovo S860 LCD Displej
  • Lenovo S860 dotykové sklo
  •  Lenovo S860 dotyková plocha

Pre daný servisný diel pre Lenovo S860 poskytujeme záruku 2 roky. Predtým, než sa do opravy pustíte Vás ale musíme upozorniť, že za neprofesionálnu manipuláciu s našim LCD displejom, nenesieme žiadnu zodpovednosť. Preto ak máte nejaké pochybnosti o Vašich schopnostiach, ktoré Vám túto výmenu pomôžu zrealizovať, odporúčame Vám radšej sa zveriť do rúk odborníkom. Garantujeme Vám, že hneď po výmene sa môžete tešiť z takmer nového smartfónu a objaviť znovu ten pocit, aký ste mali keď ste si ho priniesli prvý deň z obchodu. .

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom na info@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním.