Lenovo A6010 LCD displej + dotykové sklo

40.00 25.00

Lenovo A6010 LCD display + dotyková plocha / digitizer

Servis mobilných telefónovSERVIS MOBILNÝCH TELEFÓNOV!
Chcete LCD displej alebo dotykové sklo vymeniť? Zavolajte nám pre viac informácií: 0907 773 049

Popis

Lenovo A6010 LCD displej + dotykové sklo

Smartphonov s dobrým pomerom ceny a výkonu nie je nikdy dosť a do tejto kategórie patrí aj Lenovo A6010. Známy chipsetSnapdragon 410 so štvoricou jadier na takte 1,2GHz a grafikou Adreno 306 dokáže zabezpečiť svižnú odozvu systému aj väčšiny aplikácií a hier. Operačná pamäť 1GB je stále dostatočná na beh viacerých procesov súčasne, ak sa uspokojíte s častejším obnovovaním otvorených kariet v prehliadači.

Poteší aj 8MPx fotoaparát s prisvetľovacou diódou. Operačným systémom je stabilný a rýchly Android vo verzii 5.1 Lollipop. Konštrukcia je síce z plastu, no na druhej strane je vďaka tomu odolnejšia voči pádom a otrasom. Ak ste aj napriek tomu nešťastnou náhodou rozbili lcd displej, nemusíte kupovať nový smartphone, postačí rozbitý diel vymeniť.

Lenovo A6010 lcd displej s dotykovým displejom je kompatibilný s nasledovnými modelmi:

  • Lenovo A6010 (5“)

Výmena lcd displeja v nižšej triede je jednoduchá, pretože výrobca sa nezameriava na miniaturizáciu súčastí konštrukcie a môže použiť viacero plastových vrstiev. Po zložení zadného krytu a odskrutkovaní niekoľkých skrutiek máte okamžite prístup ku všetkých komponentom a nakoniec aj k rámu s lcd displejom.

Ak si predsa nie ste istí ako postupovať, môžete sa riadiť detailným priloženým videom.

Lenovo A6010 môžete nájsť pod názvami :

  • Dotyková plocha Lenovo a6010
  • Lenovo a6010 dotykový displej
  • Lenovo a6010 displej
  • Lenovo a6010  LCD Displej
  • LCD Lenovo a6010
  • Dotykové sklo Lenovo a6010

Pre daný servisný diel pre Lenovo a6010 poskytujeme záruku 2 roky. Pri výmene lcd displeja a dotykovej plochy postupujte pomaly a žiadnu časť neodstraňujte ani nemontujte silou, inak by mohlo dôjsť k poškodeniam smartphonu aj náhradného dielu, na ktoré sa nevzťahuje záruka. Ak nechcete nič riskovať, zverte váš smartphone do rúk profesionálneho servisu, ktorý celú výmenu vyrieši za vás. Už čoskoro sa budete môcť tešiť z krásneho 5“ IPS HD displeja s nepoškodeným dotykovým sklom.

V prípade, že ste si pozreli celú našu ponuku a nenašli ste náhradný diel, vhodný pre váš mobilný telefón značky Lenovo, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom nainfo@lacnydisplej.sk  alebo telefonicky 0907 773 049. Sme vám plne k dispozícii. Pokúsime sa zohnať náhradný diel, ktorý potrebujete.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lenovo A6010 LCD displej + dotykové sklo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Go to Top